World map

Filtruj wyniki

Znaleziono 0 ofert

Dokąd na pierwszy wyjazd w Alpy?

Jeśli dotychczas jeździliście na nartach jedynie w polskich górach, ewentualnie po słowackiej stronie Tatr lub czeskich Sudetów czas spróbować swoich sił w Alpach. Te najwyższe góry Europy oferują mnóstwo możliwości. Jeśli zależy Wam na krótkim transporcie wybierzcie jeden z austriackich ośrodków narciarskich. Czekają tam na Was doskonale przygotowane stoki, świetna infrastruktura i pyszne jedzenie. W razie potrzeby można skorzystać z jednej z wielu dostępnych tu szkółek narciarskich.
Alternatywą dla Austrii może być nieco bardziej odległa Francja. Nie zrażajcie się jednak dłuższym dojazdem. Narty w Alpach Francuskich to gwarancja fantastycznych warunków narciarskich przez cały sezon. Dodatkowo wiele miejsc noclegowych położonych jest niemal na samych stokach. Można założyć narty zaraz po wyjściu z pensjonatu i po prostu jechać. Czy to nie brzmi jak idealne ferie na nartach?

Wyjazd na narty w Alpy samolotem - Alpy Włoskie czekają na Ciebie!

Większość naszej oferty narciarskiej stanowią wyjazdy na narty z dojazdem własnym. Co roku jednak proponujemy Wam alternatywną opcję z szybkim dolotem samolotem. Nie bez powodu lecimy właśnie do Włoch. Nasi Klienci uwielbiają włoskie Trentino, a każdy kto choć raz tu przyjedzie, z pewnością będzie chciał wrócić. Val di Sole, Val di Fiemme i inne włoskie doliny to jedne z najlepszych ośrodków narciarskich w Europie. Setki kilometrów narciarskich tras, obsługiwanych przez liczne wyciągi, gwarantowana pogoda i możliwość korzystania z okolicznych term to tylko niektóre z zalet tego regionu. Na narty samolotem dolecicie w ciągu około dwóch godzin. A potem, po krótkim transferze już tylko chwila dzieli Was od najlepszych atrakcji narciarskich w Alpach.

Tanie wyjazdy na narty w Alpy - czy to możliwe?

Część osób rezygnuje z ferii w Alpach, gdyż wydaje im się, że jest to dużo droższa opcja niż jazda na nartach w polskich górach. Oprócz gwarancji doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych i zwykle dużo lepszej infrastruktury, narty w Alpach dostępne są często w bardzo przystępnych cenach. Większość ośrodków narciarskich oferuje karnety, dzięki którym można korzystać z wyciągów w całym regionie. Jeśli zależy Wam na korzystnych cenach zakwaterowania warto rezerwować wyjazdy z większym wyprzedzeniem. Zyskujecie w ten sposób nie tylko szeroki wybór dostępnych ofert, ale również korzystniejsze ceny i niską zaliczkę.

Zobacz, co nowego na blogu TUI