Przepiękne plaże, gęste lasy, imponujące szczyty górskie, przepyszna kuchnia, spokojne i urokliwe nadmorskie zakątki, ale także gwarne i tętniące życiem miasta pełne zabytków i atrakcji. Hiszpania to nie tylko kraj flamenco, korridy czy uroczyście obchodzonych fiest. To także niezwykle różnorodne miejsce z krajobrazem zróżnicowanym bardziej niż w innych państwach europejskich. Tutejsze góry, lasy i rzeki są doskonałymi miejscami na niezapomniane wycieczki oraz sportowe wakacje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo podczas urlopu w Hiszpanii nie sposób się nudzić. W każdym miejscu czeka na turystów rodzinna, wakacyjna przygoda i wyjątkowe wspomnienia.

Przepiękne plaże, gęste lasy, imponujące szczyty górskie, przepyszna kuchnia, spokojne i urokliwe nadmorskie zakątki, ale także gwarne i tętniące życiem miasta pełne zabytków i atrakcji. Hiszpania to nie tylko kraj flamenco, korridy czy uroczyście obchodzonych fiest. To także niezwykle różnorodne miejsce z krajobrazem zróżnicowanym bardziej niż w innych państwach europejskich. Tutejsze góry, lasy i rzeki są doskonałymi miejscami na niezapomniane wycieczki oraz sportowe wakacje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo podczas urlopu w Hiszpanii nie sposób się nudzić. W każdym miejscu czeka na turystów rodzinna, wakacyjna przygoda i wyjątkowe wspomnienia.

Formentera

Formentera

To jedna z najmniejszych zamieszkałych wysp archipelagu Balearów, a jednocześnie ostoja błogiego relaksu w basenie Morza Śródziemnego. Na jej piaszczystych plażach, z dala od dużych kurortów, życie płynie nieco wolniej.

Zobacz więcej
Ibiza

Ibiza

This bathing paradise in color of emeralds, the island known around the world for its hopping character. You will find here great beaches, steep coast and the hot Mediterranean climate that is conducive to openness, tolerance and the rich life of the night.

Zobacz więcej
Majorka

Majorka

Tę wyspę uznaje się za najpiękniejszą w basenie Morza Śródziemnego. Zaskakuje nas różnorodnością krajobrazu, od skalistych wybrzeży po malownicze zatoczki. Jej stolica – Palma de Mallorca, zachwyca gotycką architekturą i mnóstwem zabytków.

Zobacz więcej
Costa de la Luz

Costa de la Luz

Andaluzja, nazywana hiszpańską krainą słońca, słynie nie tylko z przepięknych, ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż, ale również ze światowej sławy zabytków i doskonałego śródziemnomorskiego jedzenia. Tutaj słońce

Zobacz więcej