World map

Filtruj wyniki

Wyspy Kanaryjskie

Znaleziono 0 ofert

Jeśli nie możecie zaplanować swoich wakacji z większym wyprzedzeniem, koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami wycieczek last minute. To idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających wypoczynku, który ma rozpocząć się już za kilka dni. Tym razem polecamy Wam pobyt na Wyspach Kanaryjskich. Który kierunek wybrać? Jak zaplanować pobyt na Kanarach? Która z wysp jest najpiękniejsza?

Wyspy Kanaryjskie Last minute – kiedy jechać?

Jednym z najważniejszych atutów wysp jest ich dostępność. Nie bez powodu wypoczynek w tym wyjątkowym regionie proponujemy Wam o każdej porze roku. Temperatury na miejscu rzadko spadają poniżej 20 stopni, a lista dostępnych atrakcji z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Latem bywa upalnie, jednak wiatr wiejący od oceanu sprawia, że temperatura odczuwalna jest bardzo przyjemna. Zimą również można liczyć na dużą dawkę słońca. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają najlepszych ofert last minute bez paszportu.

Co robić na Wyspach Kanaryjskich zimą?

Niezależnie od tego, którą z Wysp Kanaryjskich wybierzecie, na pewno nie będziecie się nudzić. Na Teneryfie czeka na Was mnóstwo urokliwych miasteczek i wiele miejsc do zwiedzania. Fuerteventura słynie z długich, szerokich i piaszczystych plaż, natomiast Gran Canaria to przepiękne widoki i wiele okazji do beztroskiego wypoczynku. Czeka na Was tam również wyśmienita miejscowa kuchnia obfitująca w owoce morza i doskonałe wino.

Również zimą można tu wypoczywać, korzystając z miejscowych plaż i oceanu. Jeśli natomiast lubicie odpoczywać aktywnie, koniecznie wypożyczcie samochód i zaplanujcie zwiedzanie. Wyspy z pewnością oczarują Was swoją różnorodnością.

Najlepsze oferty last minute na Wyspach Kanaryjskich

Wypoczynek w tym kierunku, to spełnione marzenie wielu naszych Klientów. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wcześniejsze zaplanowanie wyjazdu, bądźcie na bieżąco z naszą ofertą. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe propozycje last minute na Kanarach. Planując wakacje „w wariancie na ostatnią chwilę”, bądźcie elastyczni. Obserwujcie oferty dostępne na różnych wyspach z przelotami z różnych miast. Dzięki temu nic Was nie ominie. Pamiętajcie, że w last minute nie wszystkie hotele są nadal dostępne, jednak z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Która z Wysp Kanaryjskich jest najpiękniejsza?

Niestety nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Koniecznie sami musicie się o tym przekonać i wyrobić sobie własne zdanie, najlepiej odwiedzając je wszystkie. Teneryfa słynie z czarnych plaż, urokliwych miasteczek i surowego, nieco księżycowego krajobrazu. Fuerteventurę z pewnością pokochają wszyscy wielbiciele piasku. Obecne tutaj wydmowe plaże sprawiają wrażenie niemających końca. Na Gran Canarii czekają na Was luksusowe hotele i ogrom innych atrakcji. Każda z Wysp Kanaryjskich przyciąga odmiennym krajobrazem i choć położone są blisko siebie, na pewno nie będziecie się nudzić wracając tu podczas kolejnych wakacji.

Zobacz, co nowego na blogu TUI