Grupa TUI

Kim jesteśmy?

Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Szerokie portfolio grupy obejmuje touroperatorów, linie lotnicze, statki wycieczkowe oraz sieci hotelowe we wszystkich głównych wakacyjnych destynacjach na całym świecie. Ta zintegrowana oferta pozwala nam zapewnić 21 milionom klientów niezapomniane, wakacyjne wrażenia. Podstawowym przesłaniem TUI jest towarzyszenie klientom na wszystkich etapach podróży – od momentu wizyty w biurze lub zakupu oferty online, po przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku 24/7. Chcąc utrzymać spójny i rozpoznawalny wizerunek lidera branży, opracowano koncepcję wspólnej i nadrzędnej marki „TUI”. Dzięki tym działaniom wszystkie przedsięwzięcia koncernu TUI Group, właściciela m.in. TUI Poland, mogą się pochwalić jednolitym wizerunkiem na całym świecie.

Hotele sygnowane przez TUI

Grupa TUI obejmuje ponad 400 hoteli. Znajdują się one w najlepszych lokalizacjach regionów wypoczynkowych. Hotel jest najważniejszym elementem decyzji naszych klientów o rezerwacji, jednym z głównych motywów wyjazdu i kluczem do lojalności klientów. Właśnie w tym tkwi potencjał TUI Hotels & Resorts: oferujemy naszym klientom indywidualne marki hotelowe, aby mogli znaleźć ofertę najlepiej odpowiadającą ich potrzebom i oczekiwaniom. Nasze hotele przywiązują najwyższą wagę do zadowolenia klienta i wysokiej jakości obsługi.

Nowoczesna marka hotelowa dostosowana do indywidualnych potrzeb wczasowiczów, którzy chcą połączyć relaks z lokalną kulturą i autentycznymi doświadczeniami.

Hotele premium z wysokiej jakości usługami. Zajęcia sportowe z profesjonalnymi trenerami i wysokiej klasy sprzętem w wyjątkowej atmosferze.

Szeroka oferta All Inclusive. Bogate międzynarodowe programy sportowe i rozrywkowe zapewniają wszechstronne wakacje dla rodzin, singli i par. Wszystkie hotele znajdują się nad samym morzem.

Symbol sprawdzonej jakości i doskonałej obsługi. Na całym świecie działa ponad 90 hoteli, wszystkie w dobrych lokalizacjach, z dodatkowymi atutami w postaci zadbanych ogrodów i urozmaiconej kuchni na wysokim poziomie.

Hotele atrakcyjne cenowo, które wyróżnia smaczna kuchnia i komfortowe pokoje w dogodnych lokalizacjach, blisko plaży i centrum kurortu.

Inne hotele i spółki hotelowe w grupie TUI: Atlantica, Barut, Blue Diamond, Dorfhotel, Grupotel, Iberotel, Jaz, Magic Hotels (North Africa), Sol Y Mar, TT Hotels.

TUI Musement

Wiodąca firma Tours&Activities, dzięki której klienci TUI mają możliwość skorzystania z najlepszych lokalnych atrakcji w ponad 140 krajach na całym świecie. TUI Musement to eksperci w organizacji profesjonalnych, niezapomnianych wycieczek fakultatywnych z przewodnikami w wybranym języku. Obecnie dostępnych jest ponad 160 000 propozycji, by wakacje były jeszcze bardziej udane, w tym: wycieczki grupowe i prywatne, bilety wstępu, a także transfery.

Linie lotnicze

W Grupie TUI znajduje się 5 linii lotniczych posiadających około 130 samolotów średniego i dalekiego zasięgu. Klienci mogą dotrzeć za ich pośrednictwem do ponad 180 destynacji na całym świecie. Linie lotnicze należące do grupy TUI: TUI Airways, TUI fly, TUI fly Belgium, TUI fly Netherlands i TUI fly Nordic.

Statki wycieczkowe

Grupa TUI oferuje swoje usługi również klientom, którzy chcą wybrać się w niezapomniany rejs. Mogą oni wybrać: TUI Cruises z rejsami premium, Hapag-Lloyd Cruises, będący liderem na rynku niemieckojęzycznym lub Marella Cruises obsługujące rynek brytyjski. Flota TUI składa się z 16 liniowców.


Więcej informacji znajdziesz tutaj.