Goście cenią ten hotel za...
- Lokalizacja
Risa Hotel - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Plac zabaw
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
Położenie:
- ok. 8 km od centrum Bodrum
- ok. 100 m od plaży
- ok. 45 km od lotniska Milas Vodrum Airport
- w pobliżu sklepy, apteka
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Czystość
- Wartość
- Obsługa
- Sebastian R2025-08-14Wyjątkowy
Właśnie wróciliśmy z Risa Hotel w Bodrum , i szczerze Ja wraz z Towarzyską polecamy każdemu ten wspaniały Hotel z obsługą na najwyższym poziomie każdy był miły , pomocny , ze wszystkim zawszę stawali na wysokości zadania od sprzątania po kuchnie , doradzeniu wspaniałych wycieczek i wszystko było zapięte na ostatni guzik tak jak gość wymaga , kuchnia była różnorodna każdy coś dla siebie znajdzie nie była monotonna co się chwali , pokoje czyste klimatyzacja bez problemu , internet jest , basen , animacje wszystko na poziomie tip top 👏👏👏 ja każdemu polecam świetny hotel blisko morze ,sklepy , bazar , centrum wszystko czego człowiek zapragnie i pamiętajcie Ci którzy narzekają płacąc 5 tysięcy złoty jak oczekujesz Dubaju to nie jedz siedź w domu ale jeżeli oczekujesz miejsca dla rodziny na świetny urlop to w Bodrum tylko Risa Hotel 🍸 a o wycieczki w najlepszej cenie i profesjonalnie zorganizowanych to tylko wystarczy porozmawiać przy recepcji . Dziękujęmy jeszcze raz za wspaniałe wakacje dla Całej Obsługi Tego Hotelu 👌🍸 " TIP TOP "
- Dariusz O2025-08-10
Pierwszy raz piszę negatywną opinię o hotelu - jak ktoś wcześniej napisał, wszystko zależy od otrzymanego pokoju. Niestety tym razem trafiło to na mnie i moją rodzinę. Podróżowaliśmy w 5 osób i zapłaciliśmy za pokój o konkretnym standardzie. Niestety, przy meldowaniu nikogo to nie interesowało - dostaliśmy podobno ostatni dostępny pokój dla 5 osób (pokój nr 310) - mniejszy, śmierdzący wilgocią, z robalami w łazience i z karaluchem w połowie pobytu. Na plus obsługa (poza recepcją), w miarę zróżnicowane jedzenie, basen. Hotel ma na TUI 4 gwiazdki - w mojej ocenie nie zasługuje na 2. Animacja to farsa - 15 minut dla dzieci po 21 to nie animacja - te same piosenki, tańce i Pani Aisha animatorka znikała. Stół do bilarda z porwanym poszyciem, dart to wisząca na ścianie nie działająca tarcza - i to tyle z atrakcji. WIFI w hotelu NIE MA, słabo działa jedynie w lobby przy recepcji. Jak zgłaszałem problemy z WIFI to proponowano nam zakupienie karty SIM po dużo droższej cenie niż standardowo w sklepie w Bitez czy Bodrum. All Inclusive - piwo w plastikowych kubeczkach, tak jak drinki (wódka, gin i wino), regionalny alkohol czyli mieszanka owoców, soków i alkoholu nieznanego pochodzenia. Dziwi mnie, że taki hotel jest w ofercie takiego biura jak TUI.
- goh n2025-08-06
Mieszane uczucia. Z jednej strony nie jest tak źle jak inni to malują. Pokoje codziennie sprzątane. Obsługa miła i pomocna (do czasu). Duży czysty basen. Jedzenia dużo - europejskie niezjadliwe, tureckie pyszne. Do morza i deptaku 3 minuty pieszo. Z drugiej strony rozczarowanie: animacja polegają na 6 minutach aerobiku wodnego polegającego na kręceniu głową w wodzie i skłonach w 1,5m głębokim basenie - poleciłabym Pani animatorce obejrzenie chociaż 2 filmików na youtubie jak powinna wyglądać podstawowy aerobik wodny. Zero atrakcji dla dzieci - animator opowiadał, że codziennie kids party i ze malowanie buziek. Nic takiego nigdy się nie wydarzyło. Plac zabaw wygląda jak z horroru, pokój zabaw to składowisko ręczników. Największe rozczarowanie to poranek wylotu: nie dość, że TUI nie wysłało transportu na lotnisko, to nie otrzymaliśmy zamówionego dwa dni wcześniej pakietu śniadaniowego, co uroczy Pan recepcjonista oznajmił nam smacznie zajadając śniadanie, gdy zapytaliśmy czy możemy w takim razie sami coś sobie zrobić to: "niestety nie, bo kuchnia jest zamknięta". W związku z tym i biegiem na lotnisko (autobus był godzinę opóźniony) na śniadanie zjedliśmy czipsy…. Wakacje nie były najgorsze, ale nastawcie się na brak animacji i ogólnie średnią jakość wyjazdu.