Ubezpieczenie podstawowe zawarte w cenie wyjazdu może nie być wystarczające, dlatego ponad 80% klientów rozszerza swoje ubezpieczenie i cieszy się w pełni beztroskimi wakacjami!Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) rekomenduje zakup dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia medycznego na czas pobytu za granicą.

Z troski o bezpieczeństwo Klientów zachęcamy do rozszerzenia ubezpieczenia.

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce rozwijając się dynamicznie grupa Allianz stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym, świadczącą kompleksowe usługi dla ponad 10,5 miliona Klientów indywidualnych i korporacyjnych

W cenie wakacji TUI zawarte jest ubezpieczenie podstawowe Allianz. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje osoby wymienione w dokumencie potwierdzającym zawarcie umowy ubezpieczenia. Zakres świadczeń określony jest w „Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Allianz dla Klientów TUI”.

* Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Hiszpania kontynentalna, Portugalia, Grecja, Cypr Południowy, Włochy, Chorwacja, Czarnogóra, Francja (Lazurowe Wybrzeże), Bułgaria, Egipt, Tunezja, Maroko, Turcja.

** Zjednoczone Emiraty Arabskie, Mauritius, Sri Lanka, Kenia, Dominikana, Kuba, Jamajka, Meksyk, Zanzibar, Wyspy Zielonego Przylądka, Tajlandia, Malediwy, Bali, Seszele.


Aby dokupić ubezpieczenie do rezerwacji skontaktuj się z Centrum Rezerwacji bądź z punktem sprzedaży,
w którym została założona rezerwacja

zadzwoń do nas
Centrum Rezerwacji TUI
801 801 802 lub 22 255 03 01
Poniedziałek - piątek 08:00-21:00
Sobota - niedziela 10:00-18:00

PORADNIK DLA KLIENTÓW TUI

Poradnik Allianz w razie szkody

Ogólne warunki ubezpieczenia Allianz dla klientów TUI


FORMULARZE ALLIANZ

Formularz zgłoszenia szkody | BAGAŻ

Formularz zgłoszenia szkody | KOSZTY LECZENIA

Formularz zgłoszenia szkody | NNW

Formularz zgłoszenia szkody | OC

Formularz zgłoszenia szkody | UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI LUB WCZEŚNIEJSZEGO POWROTU

Wniosek o ustanowienie osób uposażonych