World map

Filtruj wyniki

Last Minute

Last Minute

Ostatnie miejsca na wymarzone wakacje

Znaleziono 0 ofert

Last Minute z TUI

Nie lubisz planować z wyprzedzeniem, ale uwielbiasz spontaniczne wyjazdy? Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz mieć wolne, więc termin wakacji jest elastyczny? Last Minute to oferta właśnie dla Ciebie! To wycieczki i wakacje do dowolnych krajów, w wersji All Inclusive lub z innymi opcjami żywieniowymi, które są rezerwowane na ostatnią chwilę. Można wyjechać już za dwa tygodnie, za tydzień, za kilka dni, a czasem nawet następnego dnia! Zaplanowany z dnia na dzień wypad z przyjaciółmi na narty? Szybkie wakacje z rodziną na południu Europy? A może samotna wyprawa na drugą półkulę w ramach nagle uzyskanego urlopu w firmie? W każdej z tych sytuacji znajdziesz wymarzoną ofertę na stronie TUI – przejrzyj zakładkę Last Minute, filtrując propozycje wedle upodobań. Wyjazdy i wakacje Last Minute cechują się nie tylko możliwością bardzo szybkiego przejścia do planu do jego realizacji, ale także atrakcyjną ceną. W zakładce Last Minute TUI znajdziesz tanie oferty wakacji i wycieczek. Spontaniczne wyjazdy mogą się bardzo opłacać!

Szukanie ofert Last Minute w TUI

Polujący na przygodę w niskiej cenie nie potrzebują żadnej specjalnej strategii. Wystarczy regularnie wchodzić na stronę Last Minute TUI i sprawdzać oferty. Pojawiają się one na bieżąco, przykładowo, gdy ktoś zrezygnuje z wyjazdu w ostatniej chwili i zwolni się miejsce, to taka oferta ponownie trafia na stronę TUI. To właśnie te propozycje mają najbardziej atrakcyjne ceny, zwłaszcza gdy do wyjazdu zostało ledwie kilka dni. Jeśli myślisz o konkretnym kierunku podróży, przeglądaj codziennie zakładkę Last Minute, filtrując po destynacji. Interesuje się konkretny termin w tym miesiącu, w następnym tygodniu czy w nadchodzący piątek, ale kraj nie gra dla ciebie roli? Zawęź poszukiwania tylko do wybranego terminu i przeglądaj wyjazdy i wyloty w tym czasie do wszystkich oferowanych przez TUI krajów. Możesz także filtrować szukanie, zaznaczając interesujące się opcje, jak All Inclusive, wysoki standard czy dane lotnisko wylotu. Oferty Last Minute TUI są dostępne przez okrągły rok. Sezonowo mogą zmieniać się kierunki.

Kierunki wyjazdów Last Minute z TUI

Maj i czerwiec to czas korzystnych cenowo wyjazdów Last Minute w Europie, szczególnie południowej. Warto z nich skorzystać, by przyspieszyć lato. Zanim nadejdzie w Polsce, będziesz już naładowany energią, wypoczęty i opalony. Polecamy zwłaszcza bliskie i sprawdzone kierunki: Chorwację, Cypr, Bułgarię, Czarnogórę. Zimą narzekasz na brak słońca i marzysz o piaszczystych plażach czy bezkresnym lazurze oceanu? Okres od stycznia do marca to doskonały moment by wybrać Last Minute z TUI do egzotycznych destynacji. Poczujesz się jak w raju na Malediwach, Zanzibarze czy Seszelach. Jeśli zaś śnisz o przygodzie w nieznanym, to wybierz barwne i pełne życia Meksyk czy Kubę. Przez sporą część roku w Last Minute dostępne są oferty niezmiennych hitów pod względem popularności, ale także dobrej ceny – Tunezja, Turcja czy Egipt.

Zobacz, co nowego na blogu TUI