World map

Filtruj wyniki

Last Minute

Last Minute

Ostatnie miejsca na wymarzone wakacje

Znaleziono 0 ofert

Last Minute – jedne z wariantów wypoczynku najchętniej wybieranych przez Klientów biur podróży. Czym są wakacje last minute? Kiedy szukać najgorętszych ofert? Dokąd jechać na tego typu wyjazd?

Wakacje last minute – co to takiego?

Wakacje last minute to podróże rezerwowane i organizowane bardzo blisko daty wyjazdu. Decyzję o wyjeździe podejmuje się na krótko przed terminem, często zaledwie kilka dni lub nawet kilka godzin wcześniej. Jest to popularna opcja dla osób, które chcą podróżować spontanicznie. Należy jednak pamiętać, że w przypadku rezerwacji last minute nie wszystkie hotele, typy pokoi czy trasy lotu są dostępne. Wybór kierunków jest również ograniczony. Dlatego jeśli planujesz wyjazd w większym gronie lub masz ściśle określony termin urlopu, zalecamy rozważenie wcześniejszego poszukiwania wakacji. Na pewno tego nie pożałujesz!

Dokąd na wakacje last minute?

W naszych propozycjach zawsze znajdziecie szeroki wybór wycieczek last minute. Latem proponujemy Wam m.in. wczasy w Grecji, Hiszpanii czy Bułgarii. Wielu naszych Klientów co roku wybiera Egipt czy Tunezję. Pamiętajcie, że szukając podróży na ostatnią chwilę, warto wykazać się większą elastycznością. Nie ograniczajcie poszukiwań wyłącznie do jednego hotelu bądź kierunku. Bądźcie otwarci na różne warianty podróży. W ten sposób nie tylko zarezerwujecie wymarzony wyjazd, ale również będziecie mieli możliwość wyboru spośród wielu ciekawych ofert.

Kiedy jechać na wakacje last minute?

Jak sama nazwa wskazuje, pobyt rezerwuje się na ostatnią chwilę. Szeroki wybór „lastów” znajdziecie na naszej stronie internetowej i w stacjonarnych biurach sprzedaży przez cały rok. Pamiętajcie jednak, że w szczycie sezonu, czyli np. w miesiącach wakacyjnych, terminach ferii zimowych czy też w okresie majówki, tego typu propozycji jest mniej niż w niższym sezonie. W maju czy październiku pogoda w wielu kurortach turystycznych jest bardzo dobra, dlatego, jeżeli macie możliwość wybrać się na urlop poza sezonem rozejrzyjcie się za dobrym „lastem”.

Często z opcji tej korzystają również osoby, które nie mogą pozwolić sobie na wcześniejsze zaplanowanie urlopu. Jeśli również u Was od pomysłu do realizacji pozostaje niewiele czasu poszukajcie wakacji last minute, a już za kilka dni możecie cieszyć się słońcem i błogim relaksem na gorącej plaży, w jednym z luksusowych hoteli. Najlepsze opcje dostępne są na naszej stronie internetowej i u sprzedawców. Niezależnie od tego czy marzy Wam się wypoczynek w Turcji, Grecji czy w Egipcie koniecznie poznajcie szczegóły naszej oferty i wybierzcie idealne propozycje dla siebie i swoich bliskich.

Zobacz, co nowego na blogu TUI