Płatności elektroniczne PayU

PayU – lider rynku płatności internetowych w Polsce – wspiera rozwój rynku eCommerce poprzez dostarczanie bezpiecznych i szybkich metod płatności online.

Dlaczego warto korzystać z płatności PayU?

BEZPIECZEŃSTWO I WIARYGODNOŚĆ
Jesteśmy najczęściej wybieranym system płatności w Polsce (Gemius, 2021). Dzięki naszej współpracy klienci kupują jeszcze chętniej - dla wielu z nich nasze logo jest gwarantem bezpieczeństwa i wiarygodności.

SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Oferujemy najszybsze i najbardziej efektywne kanały płatności – niezwłocznie dowiadujesz się o wpłacie swoich pieniędzy na nasze konto i tym samym ekspresowo rozpoczynamy realizacje Twojego zamówienia. Dodatkowo jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie – w 2021 roku nasz system był dostępny przez 99,999% czasu (badanie własne).

SZEROKI WYBÓR PŁATNOŚCI
Oferujemy szeroką gamę produktów dostarczając wygodne i bezpieczne metody płatności: produkty kredytowe, takie jak odroczone płatności i raty PayU, płatności cykliczne, link do płatności, marketplace, płatności OneClick, portfele elektroniczne: Visa SRC, Masterpass, Google Pay, Apple Pay czy płatności mobilne.

PŁATNOŚCI TRANSGRANICZNE
Oferujemy międzynarodowe rozwiązania płatnicze, które pozwalają na kompleksową obsługę zagranicznych rynków e-commerce. Wspierając merchantów w ekspansji na kolejne rynki europejskie, oferujemy także dostęp do kilkudziesięciu alternatywnych lokalnych metod płatności, które wraz z kartami płatniczymi zapewniają całościowe pokrycie danego rynku.

PayU jest wiodącym dostawcą usług finansowych na świecie. Korzystamy z naszej wiedzy i dziedzictwa w zakresie płatności transgranicznych i lokalnych, aby rozszerzyć usługi, które oferujemy handlowcom i konsumentom. Nasza innowacyjna technologia, inwestycje i partnerstwa strategiczne umożliwiają miliardom ludzi kupowanie i sprzedawanie online. Nasze działania obejmują 18 rozwijających się rynków w Azji, Europie Środkowej i Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dostarczamy tutaj szybką, prostą i wydajną technologię usług finansowych, która daje dostęp do ponad 1,3 miliarda konsumentów.