Goście cenią ten hotel za...
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Wartość
Rethymno Palace - informacje
Położenie:
- ok. 6 km od centrum miasta
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 90 min
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Wartość
- kamil78192024-07-23
W hotelu traktuje się Polaków jak śmieci. Odwiedziliśmy wiele hoteli na świecie, ale co zastaliśmy w Rethymno Palace wprawiło nas w osłupienie: 1. Okazał się, że przydzielony pokój hotelowy jest nieposprzątany, w koszach było pełno śmieci. 2. O godzinie 01:00 w nocy zaczął nas budzić dzwonek do drzwi, który nie chciał się wyłączyć. Aby naprawić usterkę elektryk po prostu wyłączył prąd w pokoju. I tak przez następne dni, albo nie mieliśmy prądu, albo gdy go załączono to włączał się dzwonek do drzwi. Recepcja hotelowa odmówiła przydzielenia innego pokoju, twierdząc, że nie ma wolnych pokoi.
- Aga S2024-02-18Wyjątkowy
Byliśmy dwa razy rok po roku. Hotel czysty, basen rewelacyjny, do morze dwa kroki. Konieczne buty do wody, bo wejście do morza jest masakryczne, kamienie, skałki i silne fale w niektóre dni mogą niektórym uniemożliwic przedarcie się dalej. Obsługa bardzo dba o czystość. Dla dzieci jest oddzielny basenik. Jest też basen w strefie spa, ale w nim nie byłam, więc nie powiem, nic o np. temperaturze wody. Usługi w SPA drogie jak diabli i nic specjalnego. Za pierwszym razem skorzystaliśmy z 15-minutowego gratisu, potem z masażu. Przy nastepnym pobycie już nie chcielismy korzystać z tych usług. Miejscowość to jest wieś typu liniowego, czyli po jednej stronie drogi hotele w linii brzegowej, po drugiej też hotele, ale mniej i sklepy oraz kilka knajpek. W hotelu jest sklepik ze wszystkim rzeczmi niezbędnymi turyście (pamiątki, rzeczy do wody, kosmetyki, przekąski, alkohol, napoje). Vis a vis hotelu dwa dobrze zaopatrzone sklepy. i tawerna z śródziemnomorską kuchnią. Wyzywienie w hotelu bardzo dobre, każdy znajdzie dla siebie jakiś przysmak, wegetarianie mają też mozliwość zjedzenia smacznych potraw. Duży wybór, wszystko świeże. Mięso z grilla niestety przyrządzane jest nieumiejętnie, często za twarde (za krótko marynowane, za grube kawałki, za bardzo wypieczone). Jest kącik z indywidulanie wydzielanymi porcjami serów żółtych i wędlin (wskazuje się dany produkt i obsługa nakłada żadaną ilość, choć wyraźnie krzywi się, jesli chce się więcej niż plasterek-dwa). Obfitość świezych warzyw, dressingów i owoców. Dla łasuchów różne ciasta, ciasteczka i lody. Pokoje czyste, pościel i reczniki zmieniane codziennie (jesli wyświetlimy komunikat "do my room" na panelu koło drzwi. Powitalna butelka wina, codziennie dostawiana woda butelkowana. Wodę mozna też brać bez problemu z lodówki koło baru (tylko dla all Inclusive). Od 10 do 18 jest ratownik dozorujący basen i zerkajacy na plażę. W nocy bezpieczeństwa strzeźe ochroniarz bardzo serio traktujący swoją pracę, robiący obchód po terenie hotelu. Mankament, który może trochę przeszkadzać: smród z kanalizacji nasilający się zwłaszcza wieczorem. Trzeba wtedy zamknąć rozetki w odpływach na tarasie i w łazience. Pomaga. Hotel głównie dla osób chcących wypocząć w komfortowych warunkach. W sobotę pokazy greckiego tańca. Wtedy jest głośno do późna. Czasem dodatkowy seans rozrywkowy w tygodniu. Długo jedzie się zarówno z lotniska Chani jak i z Heraklionu. Polecam.
- Mrowki2023-10-16Wyjątkowy
Najlepsze wrażanie robi obsługa hotelu, która jest uśmiechnięta i chętna do pomocy. Duże wrażenia zrobił na mnie bar mieszcząc się niedalego recepcji, przy którym króluje barman Marco ze swoim przyjacielem chodzącym w czarnej marynarce. Był to chyba najmocniejszy punkt tego hotelu. Barmani bardzo rozmowni, miło się z nimi prowadziło konwersację no i oczywiście robili dobre drinki 😉. Standard samego wykończenia hotelu jest na dobry poziomie jednak w niektórych miejsca, których nie jest dużo widać już mijający czas.