Chatur Costa Caleta - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Piaszczysta plaża
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- Lotnisko FUE ok. 10 km
- Plaża Caleta de Fuste ok. 400 m
- Centrum miasta/centrum Puerto del Rosario ok. 15 km
- Przystanek autobusowy Caleta de Fuste ok. 800 m
- port Caleta de Fuste ok. 700 m
- pole golfowe Golf Club Antigua / Fuerteventura Golf ok. 2 km
- centrum handlowe Atlantico Shopping centre ok. 2 km
- sklepy/restauracje/bary/bank ok. 250 m
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Tadeusz B2026-06-13Wyjątkowy
Chcielibyśmy serdecznie podziękować i wyróżnić panią Malwinę z recepcji. Jej profesjonalizm, niezwykła kultura osobista oraz życzliwość sprawiły, że pobyt w hotelu był czystą przyjemnością. Jako Polka pracująca recepcji doskonale dba o komfort gości, służąc pomocą w każdej sytuacji, zawsze z uśmiechem i ogromnym zaangażowaniem. To wspaniała wizytówka tego hotelu. Na pewno tutaj wrócę! Obecność tak profesjonalnego, polskojęzycznego pracownika to ogromny atut Państwa hotelu. Ogromne brawa należą się również animatorowi Francesco. To niesamowicie sympatyczny chłopak, który prowadzi ciekawe, angażujące animacje i zawsze znajduje czas na miłą rozmowę z gośćmi. Obecność tak wspaniałych, polskich pracowników to ogromny atut tego miejsca. Pobyt bardzo udany. Elżbieta i Tadeusz.
- Mariusz D2026-06-11Wyjątkowy
Pierwsze wakacje w Hiszpanii i wybór tego hotelu to był strzał w dziesiątkę. Lokalizacja super, blisko bary, plaża i ocean. W pokojach czyściutko, cały czas krzątała się ekipa sprzątająca. Jedzenie smaczne i tak różnorodne, że przez tydzień pobytu nie udało się wszystkiego skosztować, dodatkowo masa owoców, deserów, ciast i lodów. Tak samo z napojami, przez cały dzień była dostępna kawa, piwo, białe i czerwone wino, soki jak i różnego rodzaju napoje gazowane. W strefie basenowej muzyczka gra, a jak ktoś chce spokoju i ciszy to może skorzystać z tarasu na dachu z barem i basenem, super sprawa, zwłaszcza że można tam opalać się na golasa, tzw. stefa 18+. Na koniec kilka słów o obsłudze hotelowej, ludzie bardzo mili i przyjaźni, uśmiechnięci i pomocni, a szczególnie jeden z animatorów Francesco, którego w tym miejscu pozdrawiamy i jego słynne uuuulalaaaa. Dzięki niemu, wspólnie spędzone chwile zarówno na spacerach jak i w barze będziemy wspominać jako jeden z najlepszych wyjazdów urlopowych. Reasumując hotel CCC wszystkim polecam i nie wykluczone że jeszcze tam wrócimy.
- Marcin D2026-05-28Wyjątkowy
Bardzo polecam hotel oraz obsługę , szczególnie animatora Francesco za pozytywne podejście oraz świetnie prowadzone programy! Jest tu bardzo czysto, a wybór jedzenia jest ogromny i jest również bardzo smacznie! Atut to także dobra lokalizacja obok Oceanu. Zdecydowanie polecam ;)
