- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Leonidasch322018-07-02Wyjątkowy
Mieszkaliśmy w hotelu Arnolfo przez sześć dni i był to najlepszy hotel w jakim byliśmy we Włoszech. Doskonałe miejsce na wypad do Florencji, Lukki, Pizy itp. dworzec kolejowy znajduje się niecałe 300 metrów od hotelu i w kilka sekund można dotrzeć do wielu restauracji, sklepów, barów itp. Pokój był duży i bardzo czysty, codziennie podziękowania dla personelu sprzątającego. Śniadanie było więcej niż doskonałe. Personel hotelu bardzo nam pomógł, gdy poprosiłem o coś, a zwłaszcza Riccardo, który jest jednym z najlepszych recepcjonistów, jakich kiedykolwiek spotkaliśmy. Zawsze gotowy służyć klientom. Podsumowując, hotel Arnolfo będzie to nasz wybór, gdy tylko będzie wracamy do Montecatini.
- bailays2014-12-03Wyjątkowy
Super isytuowany hotel w poblizu term ktore sa glowna atrakcja miasteczka oraz glownego dreptaku miasta ktory jest cudny gdzie mozna znalesc wszystko sklepy bary i restauracje.W grudniu tez jest wiele atrakcji zwiazanych z imprezami mikolajkowymi dla dzieci
- konwicki2013-05-06Wyjątkowy
Pokój dostaliśmy w o wiele lepszym standardzie niż rezerwowaliśmy, także duży plus dla obsługi. Czystość prawie bez zarzutu (mała pajęczyna w łazience, plamy na kołdrze). W pokoju, w którym byliśmy, mieliśmy do dyspozycji duży wybór włoskich kanałów satelitarnych. Wi-fi prawie nie działało z uwagi na to, że akurat nasz pokój mieścił się w drugim budynku (tam, gdzie spa) i był najbardziej oddalonym od recepcji. Windy brak. Śniadania dość obfite, aczkolwiek codziennie jest to samo. Mimo tych drobnych uwag polecam serdecznie.
