My Ella Bodrum Resort & Spa - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Leżaki i parasole w cenie
- Dla rodzin
- Plac zabaw
- Spa
- Kryty basen
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 20 km od Bodrum
- bezpośrednio przy plaży
- ok. 50 km od lotniska
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Bożena S2026-06-29
Może najpierw pozytywy, hotel przy promenadzie, super jedzenie, bardzo różnorodne, nie było problemu z leżakami, oczywiście zdarzali się zapaleńcy rezerwujący o 6 rano ale po śniadaniu bez problemu można było znaleźć wolne leżaki. Byli tacy co rezerwowali również stoliki. Negatywy to czystość hotelu i pokoi. Pokój już przy meldowaniu miał brudną łazienkę, zlew, prysznic, lustra, armatura, podłoga to masakra i zapach. Szumnie nazywane sprzątanie podczas pobytu to wymiana ręczników, dołożenie papieru i wody i to byłoby na tyle. Podobnie jak korytarze, stoły w stołówce. Na stołówce problem ze sztućcami, obsługa w ogóle tego nie zauważała. Dopiero na prośbę pojawiały się. Stoliki przecierane jedną brudną szmatą i tyle. Soki w dystrybutorze raz były, raz nie. Lodówki z wodą zamykane na kłódkę. Tylko w holu głównym chyba był otwarty cały czas ale zamknięcie na kłódkę też miał.
- Gosia G2026-06-24
Świeżo wróciłam z hotelu My Ella .. jak na 5 gwiazdek ma wiele do życzenia .. Plaża blisko ..glony i smród .. pokoje ok ..ale klimatyzacja nie działała ,sprzątanie przez dwa dni wcale .. dopiero starsza Pani jak była sprzątała ,pachniało ,ręczniki . Za to były Tipy i cudowna kobieta . Jedzenie dobre ,ale .. obsługa i nie mówię że mieli skakać ..ale sprzątnąć ,ogarnąć .sami sprzątaliśmy ,syf ,brud ,brudne sztućce ..obsługa była wręcz wkurzona ,oburzona i zajęta telefonami . Drinki alko ,słabe ..Ogólnie pokój z widokiem na morze opłacony ..dostaliśmy zwykły ,po interwencji dostaliśmy prawidłowy .. piękny widok ,piękne zachody słońca . Animacje ..to nie animacje ..😅 Najgorszym co było w strefie jedzenia ..można było palić .. jesz obiad obok ludzie palą dmuchają ..zero zasad . Na leżakach to samo dmuchają ci w twarz .. Ciasno na basenie . 6 rano rezerwacja po 10 wszystko zajęte . I najważniejsze to hotel typowo pod tureckich turystów . Było ok ale to hotel na max 3 gwiazdki .. byłam 11 razy w różnych hotelach .. i to nie jest 5 .
- Anita J2026-05-13Wyjątkowy
Hotel bardzo ładny , jedzenie pyszne , otoczenie piękne, blisko do centrum, obsługa pomocna i uprzejma.Pozdrawiam Kemala , Ali, Adama, umut and asli -Jesteście najlepsi😘
