Hotel Meryan - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Leżaki i parasole w cenie
- Menu dla dzieci
- Dla rodzin
- Zjeżdżalnie dla dzieci
- Plac zabaw
- Spa
- Kryty basen
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 12 km od centrum Avsallar
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 90 min
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Wojtek T2026-06-19Bardzo dobry
Miła obsługa, czysto oraz wszystko wygląda tak jak powinno.
- Sylwia K2026-04-10Wyjątkowy
Świetny hotel, godny polecenia. Bardzo ładnie urządzony, zadbany, czysty. Pokoje dobrze wyposażone, codziennie uzupełniany barek. Jedyny minus to kiepskie sprzątanie codzienne, czasem tylko łóżko było pościelone, nawet nie odkurzone. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla sobie. Kolacje są tematyczne, wybór był ogromny. Pomiędzy głównymi posiłkami serwowane były tureckie gözleme-perfekcyjne, gofry, a także był otwarty bar z fastfoodem. W lodówkach znajdują się lody oraz woda w butelce. W ciągu dnia otwarta jest również kawiarnia serwująca kawę, mrożoną kawę oraz desery. Ilość dostępnego jedzenia i wybór jest przeogromny. W barze dostępnych jest dużo napojów alkoholowych i bezalkoholowych, serwowane są bardzo dobre drinki, podawane w szkle (szczególnie w barze przy recepcji). Bar przy recepcji otwarty jest całą dobę. Hotel znajduje się przy samej plaży, nie ma problemu z dostępnością leżaków, są też strefy dla niepalących i palących. Plaża czysta. Do dyspozycji jest basen zewnętrzny jak i wewnętrzny, który jest świetny, szczególnie np. Gdy pogoda nie dopisuje. Szkoda tylko, że jest dostępny krótko, nie można wieczorem popływać. W hotelu można skorzystać ze strefy spa czy też hammamu. Klimatycznie, cicho, spokojnie. W hotelu dostępnych jest kilka sklepów. Minus to sklepy sprzedające ubrania i torebki- bardzo niemiła obsługa. Hotel oferuje też dodatkowe atrakcje przy basenie, na każdy dzień jest rozpiska wydarzeń. Lokalizacja jest spokojna, cicha. Bez problemu można pojechać dolmuszem do Side czy Manavgat. Bardzo miła obsługa, komunikacja w języku angielskim bez problemu. Fantastyczni barmani!
- Igor R2025-09-01Wyjątkowy
Jednym słowem znakomite miejsce, obsługa przy barze jak i w restauracjach na profesjonalnym poziome jak dla mnie. Jedzenie również świetne i świeże do tego bardzo dużo, nie do przejedzenia. Co do lobby samo w sobie ekskluzywne i dużo miejsca dla każdego. Przy barze również obsługa bardzo miła i do pogadania, baseny trzeba odwiedzać zazwyczaj wcześnie rano by było miejsce ale poza tym super! Show wieczorami naprawdę extra klimat i muzyka. Aż żal mi że musiałem wracać, ale napewno jeszcze wrócę i mam nadzieję że spotkam ten sam skład obsługi.
