Goście cenią ten hotel za...
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Pokoje
- Wartość
- Jakość noclegu
Floria Beach Hotel - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Leżaki i parasole w cenie
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
Położenie:
- ok. 1 km od centrum Alanyi
- w pobliżu sklepów i restauracji
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 135 min
- Obsługa
- Czystość
- Lokalizacja
- Pokoje
- Wartość
- Jakość noclegu
- 968el_bietan2025-07-27Bardzo dobry
Hotel spokojny i kameralny. Goście to w większości osoby dorosłe. Fantastyczne położenie hotelu i stoliki restauracyjne przy samym morzu robią robotę! Pokoje czyste, dokładnie sprzątane. Jedzenie w porządku, nieduży wybór ale smaczne i świeże. Plaża piaszczysta, czysta, zawsze wolne leżaki ale wejście i dno morza z kamieniami, trzeba mieć buty do wody. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to czystość stolików w restauracji. Po skończonym posiłku stoliki nie są serwisowane! Najwyżej kelner obróci obrus na drugą stronę (!) i położy nowe sztućce! Nie tak powinno to wyglądać! Po każdym gościu stolik powinien być posprzątany i świeżo nakryty. Generalnie obsługa w restauracji też nie jest jakaś specjalnie miła, może wynika to ze zmęczenia? Manager niby chodzi i patrzy ale widzi, co chce. Byliśmy 12 dni w lipcu ☀️
- Voyager631984666072025-07-05
Hotel z potencjałem, ale niestety niewykorzystanym. Z wyglądu – czysto, nowocześnie, pokoje schludne. Niestety – całą dobrą opinię psuje obsługa i podejście do gości. Już na starcie spotkało nas niemiłe zaskoczenie – dostaliśmy malutki pokój tuż obok recepcji z oknem wychodzącym bezpośrednio na wejście do hotelu. Okna nie dało się otworzyć bo wpadał hałas, zapachy i... ludzie zaglądali do środka. Pomieszczenie klaustrofobiczne, nie do wypoczynku. Zgłosiliśmy to na recepcji, ale usłyszeliśmy tylko: „jak się nie podoba, proszę poczekać w recepcji na menadżera – będzie o 8 rano hymm była 1 w nocy... Brak jakiejkolwiek empatii. Jedzenie monotonne – codziennie praktycznie to samo. Kolacja niby do 21:00, ale już o 20:40 gaszone światła, wyłączana klimatyzacja i zamykane drzwi. Obsługa ewidentnie patrzy, kto i kiedy wyjdzie. Brakuje sztućców – trzeba się o nie co chwila dopominać. Wieczorem, o 23:00, siedząc cicho na patio, usłyszysz „time to sleep”… Klimat jak w szkole z internatem. Sprzątaczki ignorują wyświetlane komunikaty „nie przeszkadzać” – wchodzą mimo wszystko. Na domiar złego – przy samym wejściu do pokoju spotkałam... karalucha. Poziom higieny w hotelu wydawał się dobry, więc tym większy był mój szok i niesmak. All inclusive mocno rozczarowujące– wybór drinków symboliczny: Aperol ze Spritem, Malibu ze Spritem, gin z tonikiem, wódka z colą i Ballantine’s z mlekiem. Zero koktajli, kreatywności czy wyboru. Na minus również kwestia ręczników – nie są wymieniane codziennie a jeśli któryś się przypadkiem zabrudzi np. kosmetykiem, trzeba za niego zapłacić. To naprawdę nieprzyjemne i nieprofesjonalne podejście. Na ogromny plus zasługuje Mehmet – pracownik plaży, dzięki któremu teren przy morzu jest codziennie perfekcyjnie zadbany i czysty. Widać, że wkłada w swoją pracę serce – ogromny szacunek. Lokalizacja? Nie taka idealna, jak się wydaje. Hotel położony jest przy głównej, bardzo ruchliwej drodze, a do ścisłego centrum Alanyi jest ok. 1,5 km – spacer w upale lub konieczność dojazdu. Co ciekawe – kiedy przyjechał menadżer, wszystko nagle się zmieniło. Uśmiechy, więcej owoców, bardziej urozmaicone menu. Szkoda tylko, że ta „gościnność” była na pokaz i trwała jeden dzień… Hotel ma duży potencjał, ale brakuje prawdziwej troski o komfort i dobre samopoczucie gości. Nie wrócę i nie polecam.
- Renata T2025-06-18Wyjątkowy
Cichy, spokojny hotel. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie, za mało ciast i owoców, ale grilowane ryby i mięsko nadrabia te niedogodność. Obsługa bardzo miła, uczynna. Mustafa- manager robi wszystko by każdy dobrze się czuł, bardzo pomocny. Avni to człowiek przemiły, uczynny i skromny. Obsługa baru to mistrzostwo. Polecam masaże, są super. Pozdrawiam całą ekipę.