Samira Club Spa & Aquapark - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Piaszczysta plaża
- Dla rodzin
- Spa
- Darmowe Wi-Fi
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 6 km od centrum ok. 4 km od dzielnicy Hammamet Yasmine
- w centrum południowej części Hammametu
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska Enfidha ok. 40 min
- czas dojazdu z lotniska Monastir ok. 90 min
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- MaciejPL222025-12-29Bardzo dobry
Jedzenie ok, nigdy nic nie brakowało, stolików, sztućców. Czasami trzeba było czekać w kolejkach, nie było to uciążliwe. Całą dobę czynny bar przy basenie i pomieszczenie z przekąskami. Niestety w obiegu są też te plastikowe kubki, z grubego plastiku tylko opłukiwane, lipa. Obsługa ok, sprzątanie codziennie. Miła i uprzejma, codziennie staraliśmy się zostawiać napiwki, w barze, pokoju itp. 10 dinarów, za mniej się obrażają i nie chcą sprzątać i patrzą na Ciebie z pogardą, a nie zawsze masz drobne by coś dać ekstra ;-) Codziennie animacje, animatorzy ok, w dzień i wieczorem, bardzo ładne przedstawienia. Krzesełek i stolików przy scenie stale brakuje, obiekt jest dość duży i ma dużo gości. O leżakach przy basenie można zapomnieć, często odpoczywają same ręczniki bez właścicieli. Przy plaży zawsze się znalazły. Warto jechać rozklekotaną taxi do starego i nowego miasta. Dobre i tanie jedzenie, pamiątki, Cała masa naciągaczy opowiadających, że są kucharzami w hotelu, na siłę oprowadzających i próbujących zaciągnąć do swojego "magazynu". Trzeba się targować i wybierać sklepy tylko fixed price i uważać ponieważ w markecie ten sam produkt bez mega promocji w sklepiku handlarza i tak będzie tańszy. Niektórzy próbują kręcić z ceną, miałem sytuacje pani mów fifteen, a później fifty. Taki klimat. Warto dawać napiwki, każdemu co dla nas coś robi, sumarycznie to wyjedzie i tak nie duża kwota, a ludzie mają tam cięższe życie. Pokoje wymagają odświeżenia. Łazienka, łóżka, materace to wszystko wymaga remontu lub wymiany - pomarańczowa strefa. Śmieszny Pan w kantorze w hotelu, taki wydawający się trochę arogancki, ale nie jest arogancki tylko asertywny;-) Na koniec był w sumie nieprzyjemny akcent. Pan z recepcji około północy wstrzymał autobus z odjazdem na lotnisko ponieważ ktoś zapomniał zanieść klucz pokoju do recepcji i zostawił w drzwiach. Wielka burza o nieistotny klucz. Miałem wcześniej też do czynienia z tym panem jak zapomniano zostawić nam nowe ręczniki, a zabrano stare, też był nieco arogancki. Stosunek tego co oferuje hotel do ceny jest na prawdę dobry, szkoda że ten pokój był taki dość średni, ale cena wypoczynku była bardzo niska. Polecam, podobało nam się i chcemy tam wrócić :-)
- 489zibit2025-11-30
Szkoda, że autorzy opisu tego czegoś zwanego przez nich hotelem nie mają żadnych granic i szacunku dla potencjalnych klientów :-(
- Tomek P2025-11-27
Zacznę tym, że były to najgorsze wakacje w naszym życiu. Zakwaterowanie w hotelu z żoną i dwójką dzieci mieliśmy w nocy. Pokój, który nam przydzielono to był dramat. Brak działającej klimatyzacji (przypominam Tunezja lipiec 40 stopni) w pokoju brak kosza, jakiegokolwiek stolika, czy krzesła. tylko łóżka. pokój bez balkonu czy patio, gdzie można wysuszyć ubrania. Po kilkukrotnej interwencji dostaliśmy nowy, pokój o podobnym standardzie, ale z działającą klimatyzacją. Zauważyliśmy tendencję do gorszego traktowania polaków, lepsze pokoje mieli brytyjczycy czy niemcy. Następnego dnia dobiła nas stołówka - brak czystych naczyń, brak wolnych stolików, jedzenie straszne i monotonne. Mnóstwo ludzi, którzy nie mieli gdzie się podziać z talerzami. Ogólny brud na całym hotelu. Plaża też niestety nie wyglądała jak na zdjęciach - glonów było tak dużo, że trudno było wejść do wody. Aby to zobrazować - półmetrowy mur z glonów przy wejściu do wody. Jedyne co z tym robili to małe przejścia w tym murze, aby wejść do morza. Basen też ładny tylko na zdjęciach w rzeczywistości to człowiek na człowieku. Wolne leżaki były tylko nocą, wszechobecna strasznie głośna dudniąca muzyka, nie słychać było własnych myśli! Nie polecam tego hotelu.
