Room Mate Carla - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- Położony w samym centrum Barcelony hotel oferuje idealną lokalizację do zwiedzania najsłynniejszych dzieł architekta Antonia Gaudiego. Należą do nich z pewnością domy La Pedrera i Casa Batlló oraz oczywiście słynna katedra Sagrada Familia – oddalona o zaledwie około 10 minut spacerem. Hotel znajduje się w raczej spokojnej części dzielnicy Eixample. Jest to jedna z centralnych części miasta, w której znajduje się wiele znanych muzeów, budynków i ulic handlowych – wszystko w promieniu około 10 minut spacerem. Również główne ulice handlowe miasta, Paseo de Gracia i La Rambla Catalunya, znajdują się w pobliżu, a hotel ma wyjątkowo dobre połączenia komunikacyjne – jest to idealne miejsce na pobyt zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów. Lotnisko Puerto de Barcelona znajduje się w odległości około 3 km, a międzynarodowe lotnisko El Prat około 15 km.
- Odległość od plaży ok. 17 km
- Odległość od centrum miasta ok. 100 m
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Robert_Tasty2022-05-09Wyjątkowy
Hotel bardzo dobrze położony, wokół fajne knajpy, wszędzie blisko spacerkiem ewentualnie Taxi które jest tanie. Śniadanie Ok ale mogłoby być lepsze, cena troszkę za wysoka jak do standardu który dostajemy , daje 4/5 bo już można myśleć o remoncie pokoi w niedalekiej przyszłości.
- ma_gorzatam8732018-11-14Wyjątkowy
Ostatni weekend spędzilismy w tym hotelu. Bardzo miła obsługa,bardzo pomocna i przyjazna.Bardzo czysto, dobre kosmetyki i super śniadania a do tego rewelacyjna lokalizacja / blisko stacji metra / i blisko La Pedrera oraz Sagrada Familia.
- majka20032017-02-03Wyjątkowy
Byliśmy w hotelu przez pięć dni pod koniec stycznia. Hotel ma bardzo dobre położenie, Sagradę Familia widać juz z daleka, stacja metra tez blisko, Casa Mila tylko parę kroków. Super obsłga, bardzo szybkie zameldowanie i wymeldowanie, pyszne śniadania. Na sali śniadaniowej pracuje Polka Marta, ktora jest osobą niezwykle miłą, kompetentną i gotowa w każdej chwili pomóc i która serdecznie pozdrawiamy. Po prostu trzeba tam pojechac i zobaczyć!!!
