Goście cenią ten hotel za...
- Czystość
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Lokalizacja
Mare Blue Crete - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Dla rodzin
- Zjeżdżalnie dla dzieci
- Plac zabaw
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + aplikacja TUI
Położenie:
- ok. 8 km od Larapetra
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 90 min
- Czystość
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Lokalizacja
- Venture568547407132025-10-02Bardzo dobry
Właśnie wróciłem z tego hotelu po 2 tygodniowym pobycie więc napiszę parę słów. Po pierwsze długi transfer z lotniska 2,5 h . Po drugie hotel to taki "pudrowany trup". trochę odremontowany (pokoje i stołowka) ale generalnie to stary bo 35 letni obiekt i to widać.Tu coś odpada tu się odkleja tu coś popękane a to szambem zalatuje generalnie te 5* to pewnie on miał ale te 35 lat temu teraz to max.4*. Kafelki w łazience polski 8 latek położy by lepiej :) no ale może się czepiam. Generalnie klima działa ,pokoje duże , łóżka wygodne gdyby jeszcze nie ta paskudna woda odsalana w kranie byłoby Ok.Jeden polski kanał tv Polonia za to mnóstwo francuskich i niemeickich:) Czystość względna fugi w łazience pod prysznicem czarne serwis sprzątający przychodzi codziennie tylko o ręcznik podłogowy trzeba się dopraszać .Położenie obiektu fajne miedzy górami a morzem w małej mieścinie. Obok kilka hoteli ,knajpek ,sklepów na pewno nie dla amatorów "Zycia nocnego". Na terenie obiektu fajna stara zadbana zieleń i 3 baseny jeden ze zjezdzalniami (bardzo zimna woda) .Wyżywienie typowe dla tej kategorii hoteli montonne śniadania tutaj "przebojem" jajecznica i omlet z jaj w proszku. Soki z proszku z automatów.Obiady i kolacje zjadliwe każdego dnia coś innego.Jeśli ktoś szykuje się na jakieś wybitne jedzenie godne 5* hotelu będzie zawiedziony :) Na duży plus alkohole w barach wszystkie importowane jak whisky to Balntines jak wódka to Absolut rum Havana Club itd. wino i piwo tez niezłe. Pyszne drinki. Barmani bardzo mili. Goście w hotelu to głownie Polacy i Czesi dalej Francuzi, Niemcy ,Włosi no i oczywiście wiecznie pijani i robiący tzw."bydło" Ukraińcy. Dużo emerytów. Teraz trochę o rozrywkach Animacje są ale jakby ich nie było:( tzn.jest grupa animatorów francuskich którzy prowadzą animacje dla Fracuzów .Jest też mała grupka animatorów niemieckich - animacje dla Niemców. Animatorzy sprawnie rozpoznają "swoich" innych unikając jak trędowatych. To smutne bo Polacy i Czesi są w zdecydowanej większości i znają języki.Plaż ładna ,morze czyściutkie leżaków dużo (stare) ale nie trzeba rezerwować o każdej porze coś się znajdzie. Generalnie pobyt uważam za udany gdyby nie animacje ps. hotel dla "kociarzy" kotów na terenie jest tu mnóstwo:)
- G G2025-08-22Wyjątkowy
Hotel 5* ale daję mu 4*. Łazienka w pokoju rodzinnym po generalnym remoncie, nowa. Podłoga w pokoju nowe płytki. Do poprawy materace na łóżkach. Niemniej wyposażenie pokoju wpisuje się w kolorystykę i specyfikę Krety. Jedzenie bardzo ok. Na obiedzie czy kolacji zawsze ryba plus jakieś mięso grillowane. Przyprawy w miseczkach od białego pieprzu po kurkumę, oliwa czy ocet winny w dowolnej ilosci. Plaża ogromna ok, warto mieć buty do morza bo kamyki bardzo gorące, parzą w stopy. Alkohole w all markowe tj absolut, havana rum, olmeca silver czy "balantines", lane bez odmierzania ile kto chce. Zjeżdżalnie dla dzieci na basenie. Duży plac zabaw zacieniony Ocena ogólna bardzo wysoka jak na greckie standardy. Ewidentnie zmiana właściciela hotelu wyszła turystom na plus. Do poprawy łazienki przy basenach, jadalni i plaży. Są za małe, jest ich za mało i nie były remontowane. Nie robiło mi to jednak problemu i nie wpływa na ocenę.
- shreedo2025-08-11Wyjątkowy
Co tu dużo pisać , bylo mega ! Wszystko czyściutko, jedzenie przepyszne , sprzątane co dziennie , o basenie sie nie wypowiem bo jak jade nad morze to jestem nad morzem 😅 ale ogólnie super . Jestem zadowolony
