Three Corners Sea Beach - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Dla rodzin
- Plac zabaw
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. min ()
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Marek D2026-06-08Bardzo dobry
Średniej wielkości, nienajnowszy, ale wciąż dobrze utrzymany hotel blisko lotniska. Idealnie nadaje się do wypoczynku jak i jako baza wypadowa do zwiedzania. Pomimo tego że przyjechaliśmy w dwie osoby po miłej rozmowie recepcja przygotowała nam świetny pokój czteroosobowy z bocznym widokiem na morze, zapewniał nam bardzo dużo przestrzeni i było w nim niezwykle wygodnie. Największą zaletą tego hotelu jest personel, wszyscy są uśmiechnięci, nienachalni i bardzo pomocni. Mówią nieźle po angielsku i uczą się polskiego. Bardzo dobre jedzenie, wszystko bardzo smaczne, świetnie doprawione. Restauracja główna przestronna z tarasem zewnętrznym, zawsze są wolne miejsca nigdy niczego nie brakuje. Lobby bar, stoliki na zewnętrznym tarasie do gry w karty, planszówki i relaksu przy winie oraz dolny bar fistaszkowy gdzie można napić się piwa oglądając mecz są idealne. Jest też amfiteatr na wieczorne show i bar na plaży czynny do 23. Niestety nie ma głębokiego basenu, ale są przynajmniej fajne parasole. Najgorzej wypada infrastruktura na plaży. Jest już bardzo mocno przechodzona. Leżaki są często połamane z wystającymi wkrętami i ostrym śrubami, brakuje desek. parasole mocno wystrzępione, słabe to jest. Hotel nie ma zatoki i z brzegu nie da się pływać ani snurkować. Niektórzy próbują ale trzeba mieć dużo samozaparcia aby w tak karkołomnych warunkach się na to decydować. Z pomostu rafa dostępna właściwie od razu, jest w niezłym stanie a im dalej od hotelu tym ciekawiej. Niestety przy dużym wietrze jest problem z wysoką falą i ratownicy nie pozwalają na zbyt mocne oddalanie sią. Kłóciliśmy się codziennie i biegali na skargę do kierownictwa hotelu. Za hotelem w kierunku północnym przy starym wraku łodzi rybackiej jest oddzielona od morza atolem rafy zatoczka Ginko Bay. Można się tam wypływać, niestety jak to bywa w takich zamkniętych akwenach za dużo życia tam nie ma, spenetrowaliśmy ją całą i pomimo sporej ilości trawy niczego większego nie udało się nam tam spotkać. Ogólnie snurkowania bardzo przyjemne, wizura pomimo wiatru i piachu z pustyni niezła, temperatura wody na początku czerwca 26-27 stopni. Trzy bardzo duże orlenie w szyku i to chyba wszystko.
- Dariusz G2026-03-24Wyjątkowy
Świetny hotel. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy. Dobranoc obsługa, świetne jedzenie. Nie ma nudy.
- marcinbednorz852026-03-23Wyjątkowy
Wszystko dobrze 😉👍 Dobre jedzenie, fajna ekipa animatorów, nie ma nudy, przepiękna plaża i rafa 🤗
