TUI Poland z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową na rynku

760x500

Z raportu opublikowanego przez Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA wynika, że TUI Poland w 2021 roku było największym biurem podróży pod względem liczby obsłużonych klientówuzyskanych przychodów wśród touroperatorów działających na rodzimym rynku. Jesteśmy również biurem podróży z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową w Polsce – suma gwarancyjna wynosi 351 850 000 zł. Co to dokładnie oznacza?

Gwarancja biura podróży to w dużym skrócie zapewnienie możliwości realizacji zobowiązań względem klientów. Oznacza między innymi pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku, gdy organizator nie zapewni tego powrotu. Stanowi również zabezpieczenie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, gdy nie zostanie ona zrealizowana.  

Kolejny rok z rzędu klienci TUI Poland chronieni są najwyższą gwarancją podróżną na polskim rynku, co – mamy nadzieję – przełoży się na wzrost zaufania i chęć podróżowania razem z nami!