Saint Star Kemer - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Hotel 16+
- Leżaki i parasole w cenie
- Spa
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 200 m od centrum Kemer
- ok. 2,5 km od plaży
- ok. 60 km od lotniska
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Pioneer677926020842026-08-08Bardzo dobry
To moja pierwsza opinia hotelu, (nigdy tego nie robilam po pobytach) ponieważ uważam, że tak niska ocena jest naprawdę krzywdząca. Przed przyjazdem czytałam różne komentarze i trochę się obawiałam, ale już podczas naszego pobytu przekonałam się, że wiele z tych opinii zupełnie nie odpowiada temu, czego sami tutaj doświadczamy. Dużo osób pisze o „natarczywym szefie” – moim zdaniem to kompletna bzdura. Boss dba o swoich gości, pilnuje porządku i widać, że zależy mu na hotelu oraz dobrej atmosferze. Hotel jest czysty, zadbany i przyjemny. Czytałam również, że jest bardzo głośno i leci wyłącznie rosyjska muzyka. Z tym również się nie zgadzam. Oczywiście jest to hotel dla dorosłych, więc muzyka i zabawa są jego częścią – gra głośno mniej więcej do północy. Jest jednak dużo polskiej muzyki, włoskich hitów i różnych innych utworów, a nie tylko disco polo czy rosyjska muzyka. 😊 🍽️ Jedzenie jest naprawdę bardzo dobre! Jesteśmy tutaj już kilka dni i nadal nie jesteśmy w stanie spróbować wszystkiego. Wybór jest duży i każdy znajdzie coś dla siebie. 🧖♀️ Hammam to coś niesamowitego! Szczególnie chcę wspomnieć o Nadimie i Julii z Indonezji – to osoby, które naprawdę znają się na tym, co robią. Profesjonalizm, zaangażowanie i świetne podejście do gości. Zdecydowanie polecam! 🏖️ Plaża jest piękna i przede wszystkim spokojna. Nie ma tłumów, można odpocząć i cieszyć się ciszą. A widok na góry jest po prostu przepiękny. ❤️ Nasz pobyt wciąż trwa i jest bardzo udany. Właśnie dlatego postanowiłam napisać tę opinię już teraz, ponieważ uważam, że hotel zasługuje na znacznie wyższą ocenę. Przyjechałam tutaj z obawami, sugerując się niektórymi komentarzami, a dziś mogę powiedzieć, że zupełnie niepotrzebnie się martwiłam. Zdecydowanie polecam ten hotel i już teraz wiem, że z wielką ochotą tutaj wrócę! ❤️
- Marcin B2026-08-07
Bardzo słabe zarządzanie, braki w barze i fatalna logistyka plażowaChciałbym podzielić się rzetelną opinią na temat hotelu Saint Star Kemer. Nie jest to mój pierwszy wyjazd – w Turcji byłem już 7 razy, więc mam bezpośrednie porównanie. To, co zastałem w tym obiekcie, niestety bardzo mnie rozczarowało, a główny problem widoczny jest już na samym szczycie struktury zarządzania.Zarządzanie i atmosfera:Największym minusem hotelu jest zachowanie właściciela, nazywanego przez personel „Bossem”. To niezwykle niesympatyczny człowiek, który potrafi publicznie krzyczeć na swoich pracowników przy wypoczywających gościach. Nieustannie kontroluje otoczenie, ostentacyjnie sprawdzając, czy leżaki stoją prosto, a chodząc wokół basenu, potrafi bez słowa składać gościom parasole. Co więcej, zamiast dbać o profesjonalizm, właściciel zajmuje się prężeniem sylwetki i uganianiem za ładnymi dziewczynami. Taka atmosfera mocno rzutuje na komfort wypoczynku.Minusy:Oferta barowa: W barach nagminnie brakuje podstawowych produktów, takich jak choćby cytryna do drinków. Z kolei markowe alkohole są reglamentowane i rozlewane jedynie dla nielicznych, wybranych gości.Transport na plażę: Dojazd busem plażowym jest bardzo uciążliwy. Kierowca rzadko trzyma się wyznaczonych godzin. Doszło nawet do sytuacji, w której hotel zupełnie zapomniał o grupie gości – na transport powrotny z plaży musieliśmy czekać ponad godzinę.Kuchnia i posiłki: Bardzo mały wybór dań i po prostu słaba jakość jedzenia. W Turcji gastronomia hotelowa zawsze była ogromną zaletą i mocną stroną wyjazdów, jednak ten hotel pod tym względem bardzo negatywnie odstaje od tamtejszych standardów.Lokalizacja i hałas: Hotel jest otoczony wieloma innymi obiektami. O jakiejkolwiek ciszy przed północą można całkowicie zapomnieć, dlatego osobom chcącym położyć się spać wcześniej zdecydowanie polecam zabranie stoperów do uszu. Przez cały dzień przy basenie muzyka gra również tak głośno, że uniemożliwia swobodną rozmowę.Animacje i rozrywka: Oferta rozrywkowa to kpina. Przez cały tydzień pobytu na basenie zorganizowano zaledwie trzy aktywności. Brak zaangażowania ze strony animatorek. W hotelu dominują obywatele Rosji i cała oprawa jest aranżowana wyłącznie pod nich.Plusy (choć niewiele):Obsługa: Zwykli pracownicy zasługują na pochwałę. Pracownicy dwoją się i troją, są niezwykle mili, uśmiechnięci i starają się nadrabiać braki organizacyjne „Bossa”.Czystość: Pokoje były czyste i rzetelnie sprzątane każdego dnia.Podsumowując: hotel ma ogromne braki organizacyjne, słabą kuchnię i bar, a zachowanie właściciela oraz chaos z transportem na plażę psują ogólne wrażenie z wakacji.
- Sylwia S2024-09-12
Hotel nastawiony tylko na ludzi z Rosji. Bardzo głośne imprezy do późnych godzin nocnych na terenie hotelu. Animacje w większości w języku rosyjskim. Obsługa niechętnie rozmawia w języku angielskim. Jedzenie bardzo słabej jakości. Widać, że następnego dnia to samo przynoszone jest -niekoniecznie nadające się do spożycia. Sprzątnie powierzchownie tylko. Najgorzej jest w restauracji bo ciągle brudne stoliki.
