- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- NogerE12026-02-19
Jak na hotel 4* No to kilka nie dociągnięć jest . Rysy na ścianach w pokojach, które można zaszpachlować, zeszlifować i pomalować w godzinę, trochę straszą. Urwany uchwyt na słuchawkę od prysznica itd. to niuanse ale wpływają na opinię gości. Na pochwałę zasługuje kuchnia i dobre jedzenie, obsługa w restauracji na max 3, animacje dla dzieci na duży plus. Zaangażowanie, pomysłowość i opieka nad dziećmi super. W hotelu czysto, basen i strefa relaksu super. Dobry opinię psuję również pseudo parking na 20 aut, gdzie hotel może przyjąć myślę z 500 gości. Parking owszem jest, i to podziemny ale... Płatny 60zł za dobę, gdzie w rezerwacji stoi że parking jest darmowy. Trochę to słabe, przyjeżdżasz na pare dni zostawiasz w hotelu ponad 3000zł i dodatkowo masz płacić za parking. Do głupiej Biedronki przyjeżdżasz i parkujesz w cenie zakupów.
- AGATA B2024-08-02
Warto zacząć od tego,że wraz z mężem bardzo dużo podróżujemy po kraju i świecie.Mamy pojęcie jak powinien wyglądać pobyt w hotelu,który firmuje się jako 4 gwiazdkowy.Pobyt w pokoju (mowa o nr 121)wywołał ogromną traumę do dnia dzisiejszego.Wszechobecny panujący tam smród towarzyszył nam aż do powrotu w domu.Cuchnącym zapachem "przeszła" odzież,walizka,włosy.Nie dało się w tym pokoju komfortowo wypoczywać.Do tego widok z tarasu(balustrady brudne) też miał wiele do życzenia.W polu widzenia chwasty,zarośla i ogólny nieład.Jeżeli chodzi o restaurację i jedzenie.Tutaj kolejna porażka.Wszystko na najniższym poziomie.Brak jedzenia o określonych porach,obsługa nie dawała rady ze sprzątaniem stołów,tak więc siadało się przy brudnym,naczynia poszczerbione...ogólnie odradzam "wypoczynek" w tym hotelu.
- ewag1352023-05-08
Słabo! Jedzenie paskudne - zwróciłam uwagę kelnerce, że jedno z dań jest kwaśne i niejadalne… to się odwróciła i poszła, pokoje - a byłam podobno w najlepszym apartamencie - do generalnego remontu. Wykładziny tak brudne, że strach stanąć nawet w skarpetach. Meble poobijane, sofa, na której nie da się siedzieć, bo od razu się rozsuwa. Personel niezmotywowany - dwa dni próbowaliśmy zorganizować kawę do pokoju. Jedyny plus to lokalizacja. Przy takiej ofercie noclegów, do Hotelu Diva ba pewno nie wrócę!
