Relax - informacje
Położenie:
- Hotel ten położony jest w miejscowości Kolymbia, niecałe 5 minut od piaszczystej plaży.
- Odległość od lotniska ok. 30 km
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- 658sylwiap2021-06-26Bardzo dobry
Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji,blisko 2 plaż (lepiej zabrać buty do wody).Bardzo miły właściciel jak również obsługa,zawsze życzliwi i pomocni. Standard pasuje do 3 gwiazdek czyli dla osób nie wymagających luksusów. Jedzenie smaczne. Jedynym minusem jest płatne WiFi i komary ,które nie dają spać. Polecam wykupić klimatyzację (5 euro za dobę)
- 629krzysztofp2020-07-22
Październik 2019.Plusy czystość, położenie ,obiek odnowiony ,personel fajny. Jedzenie ,pod dostatkiem. Minusy, jedzenie naprawdę kiepskie , np całkowity brak świeżych soków , w zamian jakieś przesłodzone ulepki z automatu. Zapachy z kuchni docierające przez wentylację do pokoju. Stołówka przy basenie brak zdecydowanego oddzielenia części dla palących od części dla niepalących, gdyż nie można uznać za oddzielenie poprzez powieszenie tabliczek na filarach. Efekt stoliki dla palących w odległości 1m od tych którzy nie chcą wdychać dymu papierosowego a niestety muszą. Oczywiście po zwróceniu uwagi na ten mankament gigantyczne oburzenie starszego pana. Nie wiem jaką funkcję tam pełnił i w zasadzie nie interesuje mnie to.Gdyby poprawiono jakość kuchni i zabroniono palenia tytoniu w obrębie stołówki można by obiekt polecić. Pewnie ze względu na położenie fajne dla małych dzieci powrócił bym tam z wnukami. A tak? Zresztą oceńcie sami jeżeli się tam znajdziecie.
- lukilak852019-11-24Bardzo dobry
Hotel ma znakomite położenie, blisko 3 zróżnicowanych plaż z pięknymi plenerami na wzgórzach. Poza tym jest doskonałą bazą wypadową do Rodos, Lindos, Siedmiu Źródeł, Tsambiki etc. Bardzo dobre jedzenie, szeroka oferta kolorów drinków w All Inclusive. Były też drobne mankamenty, ale nie na tyle istotne, żeby wybrzydzać. Zwłaszcza, że hotel jest blisko centrum Kolymbii ze sklepikami, tawernami. Warto w miasteczku wykupić rejs na Symi, jest nawet o połowę taniej niż u rezydenta.
