Cayo Exclusive Resort & Spa - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Dla rodzin
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
- Wybór Roku w portalu TripAdvisor
Położenie:
- ok. 4 km od centrum Elounda
- ok. 400 m od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 60 min
- ok. 14 km od miasta Ajos Nikolaos
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Artur P2026-06-22
Zacznę od tego, że hotel jest nowy i ma w nazwie exclusive. Obsługa baru/restauracji jest na 11 w 10 stopniowej skali. Panowie pracują tu od rana do nocy i śpią czasami 3h żebyśmy My mogli wypoczywać w jak najlepszych warunkach. A skoro już o warunkach, to moja opinia dotyczy pokoju 102, a nie całego obiektu. 1. Nie jest wymiaru 27m2 tak jak było w ofercie Itaki. 2. Czuć codziennie potworny smród z kanalizacji i stęchliznę- ten zapach jest non stop i rozchodzi się po pokoju wnikając do szafy. 3. Szczotka WC jest taka, że nie chce się jej dotykać. 4. Pokój z balkonem lub tarasem i widokiem na morze? Balkon to przechodni korytarz między pokojami. Nawet się tam nie usiądzie. Krzesła i stolik przyporzadkowane do 102 są pod dwoma klimatyzatorami i leje się na nie woda. Nie ma gdzie wysuszyć stroju a w pokoju brak wentylacji odpowiedniej i zapach gdzie nie chce się nic suszyć. 5. Brak możliwości otwarcia okna, bo firanki lub zasłonki blokują otwarcie, a bez tego sąsiedzi mają widok wprost na łóżko. 6. Jest to jeden z dwóch pokoi bez karty, więc można przypuszczać, że nie był przeznaczony dla gości hotelowych. 7. Ciepła woda jest wyrywkowo. Trzeba dłuuuugo czekać żeby zaczęła lecieć, a dwa razy się nie doczekałem. 8. Niestety zdarzają się biegające robale/insekty. 9. Właściciel na nasze uwagi powiedział, że jak chcemy więcej prywatności, to może Nam wynieść leżaki na taras w hotelu, a pokoju nie wymieni, bo wszystkie są zajete. 10. Po Interwencji i złożeniu skargi do Rezydenta (Pan Maciej) właściciel w ramach rekompensaty opłacił Nam dwie wycieczki z oferty Itaki. 11. Ręczniki były wymienione do dzisiaj tylko raz (ostatni dzień pobytu) a przy tej wilgoci powinny być wymieniane codziennie. 12. Pierwsze wejście to brudna poszewka na poduszce i pufa- poduszkę wymieniono, a pufa dalej jest brudna. Pokój nie został ani razu porządnie posprzątany. Ogólnie pokój jest budżetowy i dużo gorszej jakości, a był kupowany jako normalny. POBYT uratowali Panowie z obsługi, bo Oni są w pełni profesjonalni. Gdzie leży wina? Winny jest Właściciel i biuro podróży ITAKA. Ten pokój nie powinien być przeznaczony dla Gości. Zdj pokoju zrobione bezpośrednio po sprzątaniu i 4 zdj po pierwszym wejściu. Z biurem Itaka skontaktujemy się po powrocie. Na koniec dodam, że pokój jest w podpiewniczeniu, więc można powiedzieć, że "zaszyliśmy się w piwnicy" ;) Czy ta opinia bedzie usunięta jak na google?
