SplashWorld Aqualand Resort - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Darmowe Wi-Fi
- Dla rodzin
- Zjeżdżalnie dla dzieci
- Plac zabaw
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 8 km od centrum Korfu
- ok. 6 km od plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 30 min
- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Natalia K2026-08-02
Blisko z lotniska. Daleko do plaży (autokar hotelowy jeździ raz dziennie 9:30-16:15- trzeba się dzień wcześniej zapisać) do miasta autokar hotelowy może zawieść dwa razy dziennie. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska (autobus nr 8 do miasta za 2,5euro). Kompleks basenowy - świetny (brodzik, basen 1,10-1,50m i duży basen ze sztucznymi falami -tutaj szorstkie dno można sobie przy falach poobdzierac nogi) na terenie hotelu plus przez bramkę można przejść na teren aquaparku (tam nie można wynosić picia i jedzenia z hotelu). i to by było na tyle z plusów hotelu. Niby po generalnym remoncie ale trafiliśmy na pokój który miał przemoknięte i poobdzierane sciany, jest lodówka ale śmierdzi (na wejście jest jedna woda, której nie uzupełniają , nie ma szaf ani półek, tylko pojedyncze wieszaki. W łazience z kosmetyków tylko mydło. Klimatyzacja pracuje bardzo dobrze, pokoje sprzątane codziennie. Kuchnia monotonna i mały wybór (nie mówię o śniadaniach bo w każdym hotelu podobne), ale na kolację bardzo mały wybór (jakaś jedna ryba, dwa mięsa, zawsze frytki i pieczone ziemniaki/ ryz z kukurydzą/ sałatki na zimno/ minbar dla dzieci bez szału- marchewka ryż nugetsy, pulpety, frytki). Niedobra pizza. Czesto ludzie po prostu wychodzili do jedynej w pobliżu pizzeri i tam się stołowali. Na plus lody i desery (tych mały wybór). w barze przy basenie do wyboru lody, hotdogi, tosty z szynką, gofry przez godzinę dziennie i w zasadzie tyle. Animacje dramat, ale my akurat za animacjami nie przepadamy. Wieczorem nie ma co robić, jakieś słabe pokazy tańca latino, greckiego itp w porównaniu do innych hoteli w których byłam nigdy nie było tak słabo. Obsługa niemiła, smutna, widać że pracują bo muszą (jedynie ratownicy na basenie w porządku) Na temat drinków się nie wypowiem bo nie pijemy. Byliśmy w wielu hotelach na różnych greckich wyspach (standard zawsze 4 gwiazdki) i ten hotel oceniam najsłabiej. Na pewno tu nie wrócę.
- Martyna G2026-07-09
Hotel ogólnie zostawił mieszane odczucia. Zaczynając od plusów: jedzenie było dobre, na terenie panowała czystość, a aquapark - świetny, jedna z najlepszych rzeczy w tym miejscu. Duży minus to fakt, że all inclusive nie obowiązuje na terenie aquaparku - żeby napić się czegoś w ramach pakietu, trzeba za każdym razem wychodzić na teren głównego hotelu, co jest dość niewygodne i warto o tym wiedzieć przed przyjazdem. Niestety najbardziej zapadła nam w pamięć sprawa zgubionych/zabranych rzeczy i sposób jej załatwienia przez hotel. Pierwszego dnia zostawiliśmy na aquaparku koszulkę do pływania należącą do naszego najmłodszego syna - zniknęła i nikt nie potrafił (albo nie chciał) pomóc to wyjaśnić ale to potraktowaliśmy jako nasze niedopatrzenie. Kolejnego dnia jednak na stoliku w lobby zostały dwie pary naszych okularów - rzeczy o realnej wartości, nie kilkanaście euro. Jedna z par należała do naszego syna, który jest autystykiem i ma nadwrażliwość na światło - nie może nosić przypadkowych, zastępczych okularów, więc ich utrata była dla nas realnym, praktycznym problemem, nie tylko finansową stratą. W lobby są kamery, więc zgłosiliśmy sprawę na recepcji. Przez dwa dni obiecywano kontakt z menadżerem hotelu, bo recepcja nie ma dostępu do monitoringu - kontakt nigdy nie nastąpił. Po naszej kolejnej interwencji usłyszeliśmy, że "ten obszar nie jest objęty kamerą" - co było zwyczajnie kłamstwem. Nikt z obsługi nie podjął żadnej próby wyjaśnienia sprawy, nie zaproponował przejrzenia nagrań, nie skontaktował się z nami osobiście. Rozumiem, że hotel nie odpowiada formalnie za rzeczy pozostawione bez nadzoru - ale zupełny brak reakcji, brak choćby próby sprawdzenia sytuacji i wprowadzanie gości w błąd co do zasięgu kamer to już zupełnie inna sprawa i budzi duży niesmak.
- Agata P2026-06-01Wyjątkowy
Bardzo dobra lokalizacja, 20 minut z lotniska Dwa dziennie autobus z hotelu (darmowy) do Korfu city (wstawiam rozpiskę, trzeba zapisać się koniecznie do południa dnia poprzedniego) Raz na glyfade (naszym zdaniem nie zachwyca, brud i syf, wystające metalowe pręty po drodze z głównego parkingu na plażę) Pokoje odnowione, sprzątane codziennie oprócz niedzieli Wystarczającą ilość leżaków Aqualand codziennie za darmo - każdy musi mieć opaskę) - a ceny normalnie są dość wysokie, 100-150 euro za dzień na rodzinę Jedzenie nam smakowało, jest bufet dla dzieci (pizza/nuggetsy/paluszki rybne/ frytki/ ryż / warzywa na parze Osobne stoisko grillowe Śniadania monotonne ale nikt głodny nie był Desery powtarzalne i słodkie ale było ok Owoce typu jabłka banan arbuz gruszka Ogólnie spoko ale głównym minusem jest brak fajnych animacji i wieczornych rozrywek
