Loading...Loading...

To miejsce z perfekcyjnie zaprojektowaną siecią nartostrad i wyciągów. Można przejechać 200 km bez wsiadania do samochodu. 10 km tras dla narciarzy klasycznych, funparki, half-pipe, trasy carvingowe i ze sztucznym oświetleniem. Tu czeka Was białe szaleństwo bez ograniczeń!

World map

Szaleństwa na stoku

Region Saalbach- Hinterglemm-Leogang jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Latem miejsce to zamienia się w przyjemną strefę dla rodzin, miłośników wypraw pieszych i rowerowych. Zimą staje się jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach. Wysokogórskie tereny stwarzają idealne warunki dla zimowych aktywności. Prawdziwy raj odnajdą tutaj przede wszystkim doświadczeni narciarze- czeka tu ponad 100 km tras średnich i trudnych. Na terenie całego regionu obowiązuje jeden karnet dający możliwość korzystania z 60 kolejek linowych i wyciągów, jak również z bezpłatnych autobusów dla narciarzy kursujących między miejscowościami.

A po nartach...

W Saalbach mottem imprez apres-ski są „krótkie noce". Gdy wieczorem narciarze odpinają narty, nie znaczy to, że dzień się dla nich zakończył. Puby, kluby, dyskoteki zapewniają zabawę do późnych godzin.
Ci, którzy chcą po prostu odpocząć, muszą koniecznie odwiedzić górskie chaty czy schroniska, gdzie serwowane są lokalne specjały kulinarne. Wieczorem można przyjemnie spędzić czas, wybierając się na przejażdżkę po oświetlonym torze saneczkowym.

Ubezpieczenia turystyczne Saalbach-Hinterglemm - dowiedz się więcej »