World map

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ

3 dni urlopu = 9 dni wolnego

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ

Brak wyników

Majówka z TUI: daj się zaskoczyć!

Dzięki Świętu Pracy oraz Konstytucji 3 maja, Polacy co roku mają niepowtarzalną okazję, by wziąć zaledwie kilka dni urlopu, a zyskać tydzień czy więcej! Majówkę kocha każdy – to doskonały czas, by po długiej zimie i przedwiośniu wreszcie odetchnąć i wybrać się na city break czy wakacje. To lepsza opcja niż pozostanie w kraju, bo, pomimo iż miliony Polaków co roku zaklina pogodę, majówki często mają to do siebie, że są zimne i deszczowe. Zamiast wymarzonego pierwszego grilla w ogródku zostaje wtedy zamówienie pizzy, spływ kajakowy zostaje odwołany przez ulewę, a spacer na po lesie kończy się przeziębieniem. Skąd my to znamy… Nie musi tak jednak być, jeśli dasz się zaskoczyć ofertom TUI na majówkę. Wybierz coś innego niż wszyscy na te wyjątkowe dni. Spraw, by ta majówka zapadła ci w pamięć na lata!

Majówka w mieście czy na plaży?

Zwiedzanie zapierających dech w piersiach starożytnych zabytków włoskich miast, a może łapanie pierwszych promieni słońca w gorącej i tętniącej życiem Hiszpanii? Zwiedzanie i odpoczynek na wyspie, gdzie panuje wieczna wiosna – niby odległej i egzotycznej, ale oddalonej tylko o kilka godzin lotu Maderze? A może zawsze chciałeś potargować się na marokańskim targu o pięknie haftowane chusty i nasycić zmysły w tym tłumnie odwiedzanym miejscu z feerią barw, kakofonią dźwięków i bogactwem zapachów? Wszystkie te kraje są dostępne w ofercie TUI na majówkę, ale nie tylko – do wyboru jest kilkanaście kierunków z całego świata! Tylko od ciebie zależy, czy postawisz w tę majówkę na aktywny wypoczynek, poznawanie kultury i historii poprzez zwiedzanie czy słodkie lenistwo na plażach. Pamiętaj także o opcjach All Inclusive czy obiektach mających powyżej 4 gwiazdek! Majówka nie musi się kojarzyć tylko z wypadem pod namiot – czemu nie sprawić sobie odrobiny luksusu i niczym niezmąconego relaksu na kilka miesięcy przed właściwymi wakacjami? Życie jest zbyt krótkie, by na coś czekać, więc łap okazję z TUI i zaplanuj już dziś majówkę swoich marzeń!

Wylot na majówkę z TUI z twojego miasta

Majówka to często kilka dni wyrwanych naprędce z upchanego grafiku w pracy. Dlatego dobrze jest wykorzystać je maksymalnie i nie marnować ani minuty. Aby w pełni się zrelaksować, polecamy wylot z najbliższego do twojego miejsca zamieszkania lotniska, dzięki temu nie stracisz czasu na dojazd na drugi koniec kraju. TUI na szczęście ma w ofercie majówkowej możliwości wylotu z wielu polskich miast: Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Warszawa, Wrocław, Szczecin, Poznań. Wybierz lotnisko wylotowe u góry strony, zaznacz też inne opcje, jeśli chcesz – np. kierunek, liczbę uczestników czy dodatkowe udogodnienia i kliknij Szukaj, by zawęzić wyniki majówkowych wyjazdów jedynie do wylotów z wybranego miasta. Pamiętaj, że nie musisz dodawać terminu wakacji i długości pobytu, bo wyszukiwarka jest już ustawiona dokładnie na najlepszy okres majówkowy! Szukaniem radzimy zająć się trochę wcześniej, bo majówka to gorący okres, aczkolwiek na ostatnią chwilę na pewno też coś znajdziesz na stronie TUI (w razie czego, szukaj także w zakładce Last Minute). Wiwat Maj!