Zaszalej na Seszelach

Seszele

Seszele to egzotyczne wyspy, które są idealnym miejscem na relaks? Odkryj ten raj na Ziemi i poznaj nasze hotele.

Seszele przez wielu nazywane są wyspami szczęśliwymi. Nazwę zawdzięczają rajskim plażom, pięknym widokom i klimatowi, który kusi aby zostać tutaj na dłużej. Przepiękne wyspy położone są na Oceanie Indyjskim, ok. 1600 km od Afryki. Nazwa Seszele pochodzi od nazwiska francuskiego ministra finansów na dworze króla Ludwika XV, Jeana Moreau de Sechelles. Archipelag Seszeli składa się z 92 wysp, z czego zaledwie połowa jest zamieszkana.

Urlop na Seszelach to obietnica luksusowych i pełnych wrażeń wakacji. Już po wyjściu z samolotu, wyspy kuszą nas swoimi słodkimi zapachami i przyjemnym ciepłem. W trakcie wypoczynku warto skosztować smacznych, lokalnych dań i wylegiwać się przez długie godziny na delikatnym piasku tuż nad oceanem.

U zbocza najwyższej góry Mahe wybudowano hotel Constance Ephelia. To ekskluzywny obiekt o powierzchni 20 ha położony na terenie Narodowego Parku Morskiego Port Launay. Taka lokalizacja gwarantuje spokój i ciszę, a także bujną roślinność zachęcającą do długich spacerów hotelowymi alejkami. Hotel dysponuje dwiema piaszczystymi plażami i klubem z animacjami dla dzieci Pokoje zostały zaprojektowane w kolonialnym stylu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TUI Poland (@tuipoland)

Berjaya Praslin Resort sąsiaduje z piaszczystą plażą Anse Volbert i znajduje się na zielonej wyspie Praslin. Obiekt otula ogród, gdzie zaznamy chwil relaksu i odpoczynku wśród zieleni. Spragnieni aktywności rozruszają się na korcie tenisowym lub będą mogli spróbować nurkowania powierzchniowego.

Dla miłośników natury polecamy Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Hotel położony jest na wyspie Silhouette, która pokryta jest jednym z najgęstszych lasów deszczowych. Wyspa wypełniona jest botanicznymi skarbami takimi jak orchidee czy drzewa balsamowe. Jest to idealny wybór dla par i nowożeńców. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa dba o środowisko, ograniczając użycie plastiku i marnowanie wody pitnej. Na gości czekają urocze i przestronne wille, a także plaża z delikatnym piaskiem. Hotel posiada również Certyfikat Jakości TripAdvisor i rowery, umożliwiające aktywne zwiedzenie wyspy.