Majorka – odkryj sekrety wyspy

Minorka

Skorzystaj z naszej wycieczki fakultatywnej, poznaj nieznaną stronę Majorki i sprawdź, co warto zobaczyć na tej hiszpańskiej wyspie.

Majorka to największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Jej powierzchnia wynosi 3640 km2 i jest zamieszkiwana przez 859 tys. mieszkańców.

Każdego roku chętnie odwiedzają ją rzesze turystów. To tutaj można zaszaleć w wiecznie imprezowej stolicy Playa de Palma lub zrelaksować się na jednej z przepięknych plaż. Nie brak tu również atrakcji dla turystów uwielbiających aktywny wypoczynek.

Palma Aquarium – wycieczka doskonała dla rodzin z dziećmi

Palma Aquarium to doskonała wycieczka dla całej rodziny. Wspólnie z najbliższymi zanurzycie się w tętniące życiem głębiny morskie w największym akwarium na Majorce. Żyje tutaj blisko 700 gatunków zwierząt; znajduje się tu również najgłębszy zbiornik z rekinami w całej Europie. W trakcie wycieczki będziecie mieli okazję popłynąć łodzią ze szklanym dnem czy obejrzeć pokaz kinowy 3D – aquadome. Dla najmłodszych przygotowano dwie strefy zabaw wyposażone w park wodny i olbrzymi statek rybacki.

Rejs katamaranem z nurkowaniem

Dla miłośników morskich przygód przygotowaliśmy rejs katamaranem. Magic Catamarans zabierze Cię w dwa najpiękniejsze zakątki wyspy – zatokę Palma lub plażę Es Trenc. Podczas rejsu gwarantowany jest lunch, będzie można również skorzystać z kąpieli i nurkowania. Katamaran jest bardzo przestronny i łatwo z niego doglądać malowniczych zakątków Majorki.

Sekrety Majorki – starożytne miasto Artà i niezwykłe jaskinie

Chcesz zwiedzić nietypowe miejsca na Majorce? Możesz to zrobić podczas wycieczki oferowanej tylko w TUI. W czasie wyprawy zwiedzisz farmę aloesu i starożytne miasto Artà. Dzięki niej poznasz uroki wyspy, a na postoju przy targu spróbujesz lokalnych specjałów. Na koniec całego dnia atrakcji udasz się do magicznej jaskini Hams, gdzie zachwycą Cię niesamowite stalaktyty, stalagmity i niezwykłe, podwodne jezioro.