Luksusowe wakacje w hotelach sieci Rixos

1200x628_link_Rixos

Pobyt w hotelach należących do sieci Rixos to gwarancja wypoczynku na najwyższym poziomie. Goście, którzy spędzili urlop w jednym z obiektów tej sieci, najczęściej chwalą fachową, a przy tym przemiłą obsługę, znakomitą kuchnię, zachwycającą infrastrukturę i dbałość o każdy, nawet najmniejszy, detal. Najlepszym podsumowaniem może być opinia jednego z klientów dodana w portalu TripAdvisor – „Rixos to nie nazwa hotelu, to styl życia, to styl wypoczynku”.

Hotele sieci Rixos znajdują się między innymi w Turcji, Chorwacji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niesłabnącą popularnością wśród odwiedzających cieszy się Rixos Premium Belek  położony na Riwierze Tureckiej.

Lokalizacja tego obiektu zachwyca już od momentu pokonywania trasy z lotniska do hotelu. Rixos Premium Belek umiejscowiony jest pośród lasów sosnowych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Szerokie, piaszczyste plaże, otoczenie majestatycznych gór Taurus, a także parków narodowych i stanowisk archeologicznych, składają się na naturalne piękno tego miejsca z domieszką historii i kultury.

Na gości czeka tu prawdziwy luksus. O nienaganną jakość wypoczynku dbają najlepsi szefowie kuchni, animatorzy zapewniający doskonałą rozrywkę i zawsze skora do pomocy obsługa. Przesadą nie będzie stwierdzenie, że w tym miejscu jest wszystko, czego potrzeba, żeby spędzić wymarzone wakacje całą rodziną. Przemawia za tym lista atutów hotelu Rixos Premium Belek:

  1. Oferta all inclusive obejmująca między innymi serwowanie wykwintnych dań w 5 restauracjach i smacznych napoi w 9 barach.
  2. Bezpłatny transfer dla wszystkich gości do wyjątkowego parku tematycznego The Land of Legends.
  3. Bardzo dobrze wyposażone, komfortowe suity i pokoje 2-osobowe (niektóre z widokiem na morze).
  4. Doskonałe położenie – w niewielkiej odległości od piaszczystej, prywatnej plaży i ok. 5 km od centrum Belek.
  5. 5 basenów, w tym basen wyłącznie dla dorosłych i wyłącznie dla dzieci.
  6. Rozrywka dla najmłodszych obejmująca między innymi zajęcia w miniklubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, klub dla nastolatków, plac zabaw i minidyskotekę.
  7. Relaks w strefie spa z bogatą ofertą zabiegów i możliwością skorzystania bezpłatnie z tradycyjnego tureckiego hamamu czy łaźni parowej.
  8. Urozmaicona oferta sportowa (siłownia, pilates, zumba, joga, siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, sporty wodne i wiele, wiele więcej).
  9. Darmowe Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu.
  10. Wieczorna rozrywka obejmująca animacje, przedstawienia, wieczory tematyczne i muzykę na żywo.

Rixos Premium Belek jest dostępny dla gości przez cały rok, z wylotami w sezonie zimowym z Warszawy, Katowic i Poznania oraz Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska, Wrocławia i Krakowa w sezonie letnim.