Cullinan Belek – jeden z topowych hoteli w Turcji

760x433_blog

Cullinan Belek to 5-gwiazdkowy hotel zlokalizowany na Riwierze Tureckiej, ok. 3 km od centrum Kadriye i ok. 6 km od Belek – turystycznej miejscowości słynącej z luksusowych obiektów świadczących usługi na najwyższym poziomie. Pobyt w tym miejscu zapewnia gościom maksymalny komfort, niezwykłe doświadczenia kulinarne, doskonałą rozrywkę, relaks w eleganckich pokojach i niezapomniany wypoczynek na pięknej, piaszczystej, prywatnej plaży położonej nad Morzem Śródziemnym.

Udogodnienia i infrastruktura

Cullinan Belek oferuje odwiedzającym wszystko, o czym można zamarzyć podczas pobytu na wakacjach. Oferta hotelowa skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Na najmłodszych czekają atrakcje w postaci osobnych basenów, placu zabaw, miniklubu dla dzieci w przedziale wiekowym 6-12 lat czy klubu dla nastolatków w przedziale wiekowym 13-16 lat. Hotel dysponuje również wszelkimi rozwiązaniami potrzebnymi rodzicom podróżującym z maluchami – na miejscu można skorzystać z profesjonalnej opieki do dziecka, elektronicznej niani, wózka czy kojca.

Dorośli także nie będą narzekać na nudę – na nich również czeka urozmaicony program animacyjny, kompleks basenów czy licząca sobie ponad 8000 m² strefa spa oferująca mnóstwo profesjonalnych i kojących zabiegów. Hotel zachwyca ofertą kulinarną, na którą składa się aż 12 restauracji i 11 barów! Większość pokoi dostępnych w ofercie posiada bezpośredni dostęp do basenu i widok na morze, basen lub ogród.

Komu i w jakim terminie polecany jest pobyt w hotelu?

Hotel jest otwarty dla gości przez cały rok. W sezonie letnim można cieszyć się dostępnością wszystkich usług i hotelowych udogodnień, w sezonie zimowym zaś nieco niższymi temperaturami i możliwością korzystania z wybranych podgrzewanych basenów czy restauracji. Cullinan Belek polecany jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi, ale ze względu na ogromny teren, na którym położony jest hotel i mnogość atrakcji, pary czy grupy znajomych również spędzą tu udany czas.

Cullinan Belek w ofercie TUI

Razem z TUI do Cullinan Belek można polecieć ze wszystkich największych lotnisk w Polsce dostępnych w naszej ofercie (lot trwa niecałe 3 godziny).