- Jakość noclegu
- Lokalizacja
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Renata K2026-06-17Wyjątkowy
Hotel nowy o wysokim standardzie, pokój duży, dziennie sprzątany, łazienka też bardzo duża. W pokoju jest lodówka i zestaw do zaparzania kawy, herbaty. Jedzenie dobre, duży wybór, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Basen na 10 piętrze z fajnym widokiem. Obsługa wszędzie uśmiechnięta i bardzo pomocna co czuje się na każdym kroku. Hotel wg mnie zasługuje na więcej niż 4* Nie trzeba zabierać ze sobą przejściówki bo są porty USB i zwykłe gniazdko.
- jorelopoland2026-04-21Wyjątkowy
Hotel ładnie położony blisko przestanek w kierunku Gozy i valetty
- Agnieszka N2026-04-21Wyjątkowy
Rewelacyjny hotel pod każdym względem. Obsługa super. Pokoje dopracowane.
