Incentive Travel - 7 kontynentów

Odkryj nowe lądy, nowe inspiracje na 7 kontynentach

Na początku pojawia się pomysł lub potrzeba. Innym razem jest to problem klienta, na który trzeba znaleźć konkretne rozwiązanie. Poszukiwania motywacji do realizacji projektu lub osiągniecia planu sprzedażowego najlepiej zacząć od wyjścia poza utarte ścieżki. Wtedy pojawiają się najlepsze pomysły m.in. te w postaci wyjazdu incentive.

Inspirujemy podróżami i nowymi trendami, jak również sposobami na integrację podczas wspólnych wyjazdów pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych.

Idealną nagrodą i jednocześnie wspaniałą zabawą jest wyjazd grupowy, podczas którego pojawiają się elementy zaskoczenia i niespodzianki, o których nie mówi się przed wylotem.

Realizujemy wyjazdy motywacyjne dla firm w najdalsze zakątki świata, aby uczestnik doświadczył zupełnie nowych emocji, smaków i wrażeń z podróży np. na Jamajkę. Odkrywamy nowe kierunki wszystkimi zmysłami i chcemy, aby nasi goście cieszyli się beztroskim wypoczynkiem na Zanzibarze, Sri Lance, jak również w Tajlandii czy Dominikanie. Oczarowujemy niesamowitymi zakątkami Albanii czy malowniczym połączeniem morza i góry Czarnogóry. Odsłaniamy wybrzeża Hiszpanii: Costa del Sol lub Costa de la Luz będąc pod wrażeniem ich lokalnego kolorytu.

Lubimy sport, dlatego szyjemy na miarę aktywne podróże np. kibicując najlepszym drużynom w Europie lub unosząc się na fali Wysp Kanaryjskich.

Spełniamy marzenia o dalekich krajach lub konferencji na rajskiej plaży, Wysp Zielonego Przylądka, Dominikany lub Meksyku.

 

    Co trzeba zrobić, aby zarezerwować wyjazd grupowy?
  1. Określ cel wyjazdu, np. motywacyjny, integracja, szkolenie, warsztaty, konferencja.
  2. Podaj liczbę uczestników.
  3. Wyznacz datę, długość pobytu, kierunek docelowy.
  4. W jakim budżecie planujesz organizację wyjazdu?
  5. Podaj wymagania względem hotelu, formy wyżywienia i inne.

 

Masz pytania, chcesz porozmawiać z ekspertami od wyjazdów Incentive Travel, zadzwoń pod numer telefonu: 500 217 391 lub napisz mail: incentive@travelpp.pl

Zapraszamy już dziś!