Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu i Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu Plus

Po zakupie gwarancji dla rezerwacji założonych na Lato 2021 przed 17 maja 2021 r, umożliwia ona dokonywanie dowolnej liczby zmian wyjazdu. Na ten moment dodanie benefitu nie jest już możliwe, jednak wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na jej wykupienie przed 17 maja 2021 r. mogą z niej nadal korzystać! Bez względu na okoliczności i aktualną sytuację damy Ci możliwość zmiany rezerwacji nawet do 25 dni do wyjazdu.

GWARANCJA ELASTYCZNEJ ZMIANY WYJAZDU PLUS
Nielimitowana ilość zmian kierunku oraz terminu wyjazdu na rezerwacji w ramach tego samego sezonu
Możliwość jednorazowej zmiany rezerwacji na inny sezon
Zmian można dokonywać do 25 dni do wyjazdu

GWARANCJA ELASTYCZNEJ ZMIANY WYJAZDU
Nielimitowana ilość zmian kierunku oraz terminu wyjazdu na rezerwacji w ramach tego samego sezonu
Zmian można dokonywać do 25 dni do wyjazdu


Najważniejsze informacje dotyczące Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu:

  • Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu dotyczy zmian rezerwacji w ramach tego samego sezonu , natomiast Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu Plus dotyczy również możliwości dokonania jednorazowo zmiany rezerwacji na inny sezon.
  • Zmiana pakietowej imprezy turystycznej może dotyczyć tylko innej pakietowej imprezy turystycznej, a w przypadku rezerwacji z dojazdem własnym nielimitowanych zmian kierunku oraz daty można dokonywać na inny dojazd własny lub istnieje możliwość jednej zmiany na pakietową imprezę turystyczną z przelotem czarterowym
  • Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od pierwotnej wartości umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników.
  • Zmieniając kierunek i/lub termin wyjazdu można jednocześnie zmienić: lotnisko wylotowe, hotel, liczbę pokoi, typ pokoju, konfiguracje osób w pokoju, wiek uczestników, formę wyżywienia i klasę przelotu, a w przypadku Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu Plus można również jednorazowo zmienić sezon.
  • W przypadku chęci powrotu do poprzedniej rezerwacji po dokonanej zmianie, możliwość taka jest dopiero po 7 dniach, pod warunkiem, że zmiana ta nie spowoduje drugiej zmiany sezonu.
  • Przypominamy również, że każdy Klient, który założy rezerwację na imprezę pakietową z przelotem czarterowym ma możliwość 1 bezpłatnej zmiany do 40 dni przed wylotem wynikającej z Warunków Imprez Turystycznych.