Jak spakować narty do samolotu?

760x433_blog

Dni stają się ciemniejsze i zimniejsze. To niewątpliwie świadczy o tym, że zbliża się zima. Wiem, że niektórym od razu przechodzi dreszcz po karku. W końcu to przecież odśnieżanie samochodów, zakładanie zimowych, ciężkich ubrań i niewielka ilość słońca. Spójrzmy jednak na Zimę z innej strony. Zima to w końcu możliwość na zimowe szaleństwo! Szczególnie wtedy, gdy w swoje ulubione narciarskie miejsce możesz dostać się… samolotem! Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Coraz więcej osób rezygnuje z szaleństwa na nartach lub na snowboardzie w naszym kraju. Często takie osoby nie biorą pod uwagę nawet przepięknych stoków naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Zastanawiałem się z czego to może wynikać? Postanowiłem uzyskać odpowiedź od znajomych.

Pytając moich znajomych o powód rezygnacji, bardzo często słyszę odpowiedź w stylu „nie chce mi się jechać autokarem”, „wielogodzinna podróż autokarem nie jest dla mnie”. Wtedy od razu zadaję pytanie: a gdybyście mogli polecieć samolotem i wciąż korzystać z zimowych atrakcji? Tu wiele osób z zaciekawieniem pyta o więcej szczegółów. Sam nie jestem zwolennikiem autokarów, dlatego dzisiaj zapoznam Ciebie ze szczegółami naszej nowej oferty, czyli Narty samolotem.

Jak to dokładnie wygląda?

Kupując taką wycieczkę, samolot przewozi Cię na lotnisko położone blisko rejonu narciarskiego, dzięki czemu zaoszczędzasz wiele godzin podróży, którą musiałbyś pokonać autokarem (lub samochodem). Następnie odbywa się transfer autobusem do wybranego hotelu. Nasze hotele są położone w wygodnej lokalizacji i tym samym przejazd jest krótki, a Ty od razu możesz cieszyć się urokami hotelu i przepięknymi górzystymi widokami.

Sprawdź hotel Hotel Marilleva 1400!

Co z bagażem?

Kluczowa kwestia. Jak wiadomo samolot ma swoje limity bagażowe. Przed wylotem musisz dokładnie przygotować swój bagaż korzystając z naszych wytycznych.
• Każdy z pasażerów może zabrać na pokład samolotu 1 sztukę bagażu podręcznego nie większa niż 55x40x20 cm
Bagaż rejestrowany jest cenie. Nie może przekraczać 15 kg i jego wymiary nie mogą wynosić więcej niż 80x120x100 cm.
Buty/kask nie stanowią odrębnego bagażu. Oznacza to, że buty, kask i inne narciarskie rzeczy takie jak gogle musisz zapakować do swojej walizki rejestrowanej. Nie martw się, jest to wykonalne – sam sprawdziłem!
Twoje narty lub deska snowboardowa muszą być zapakowane w bagaż narciarski, czyli w specjalny pokrowiec i nie może on przekroczyć wymiaru 170x40x20 cm. Taki pokrowiec kupisz w każdym sklepie narciarskim. Pamiętaj, aby nie pakować wszystkich nart do jednego pokrowca! Do 1 pokrowca możesz zapakować tylko 1 parę nart z kijkami lub deskę snowboardową. Pokrowiec uchroni Twoje narty przed uszkodzeniem. Bez pokrowca narty nie zostaną zapakowane do samolotu! Waga bagażu narciarskiego nie może większa niż 10 kg. Rezerwacja 22 255 04 02
Bagaż dziecka do 2 roku życia jest w cenie, nie może przekroczyć 5 kg i jest bagażem podręcznym. Pamiętaj, dziecku do 2 roku życia przysługuje tylko bagaż podręczny.

Szybki transport i od razu możesz się cieszyć zimowym szaleństwem! Mam nadzieje, że mój mały poradnik zachęci Cię do skorzystania z naszej oferty narty samolotem. Jeśli masz jakieś pytania w sprawie bagażu to koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteś już gotowy na zimowe szaleństwo?