Jak szukać wyjazdów narciarskich

760x433_narty

Sezon narciarski ruszył pełną parą! To wciąż dobry moment na zarezerwowanie wyjazdu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, jednak ilość dostępnych opcji może przyprawić o niemały zawrót głowy. Jaki ośrodek narciarski wybrać? W którym hotelu pobyt będzie najbardziej komfortowy? Jak znaleźć ofertę spełniającą wszystkie nasze oczekiwania? Niezależnie od tego, czy planujesz urlop w Polsce czy za granicą, warto poznać kilka wskazówek!

  1. Po przejściu do strony TUI (tui.pl) w górnym pasku wybierz „Typ wyjazdu” -> „Narty”.
  2. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany na konkretny kierunek lub ośrodek, wybierz opcję „Wszystkie kierunki”, a następnie kliknij w czerwony przycisk „Szukaj”.

  1. Po lewej stronie pojawi się mapka z napisem „Pokaż na mapie”. No to klik!
  1. Pora na wybranie kierunku! Przybliż mapę, aby przyjrzeć się interesującemu Cię regionowi. Zwróć uwagę na czerwone linie, którymi oznaczone zostały ośrodki narciarskie. Zasada jest prosta – im więcej linii, tym większy ośrodek! Dzięki tej funkcji wybranie miejsca idealnego dla Ciebie i Twojej rodziny będzie proste i przyjemne. 😊
  2. 4.Wybrałeś już ośrodek narciarski? Ostatnim krokiem jest znalezienie noclegu w jego okolicy. Na mapie widnieją ceny hoteli w danym regionie, co zdecydowanie ułatwi poszukiwanie. Powodzenia i… udanego białego szaleństwa!

    Ofert możesz szukać też klikając w „narty samolotem na stronie głównej”

    Znajdziesz tutaj zbiór ofert podzielonych na „narty samolotem” oraz „narty z dojazdem własnym”.