Bezpieczne zakupy z TUI

760x433bezpieczne_zakupy

Ktoś chce odsprzedać Ci swoją wycieczkę w podejrzanie niskiej cenie bądź dostałeś/aś maila z bardzo atrakcyjną ofertą, ale nie jesteś pewien/pewna, czy jego nadawcą jest TUI? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, kupując wakacje przez Internet.

Jak możesz uchronić się przed oszustwem?

Dokonuj zakupu wakacji wyłącznie w biurach stacjonarnych TUI/punktach sprzedaży oferty TUI Poland sp. z o.o. bądź w naszej aplikacji mobilnej TUI, na stronie internetowej www.tui.pl, a także w Telefonicznym Centrum Rezerwacji. Dzięki temu masz gwarancję bezpiecznego zakupu, a wgląd do Twojej rezerwacji jest na wyciągnięcie ręki.

Zwracaj uwagę na adresy mailowe, z których oferty są do Ciebie wysyłane. Nasze maile zawierają  domenę firmy, czyli @tui.pl. Jeśli brakuje tego elementu to znaczy, że ktoś próbuje nielegalnie podszywać się pod organizatora wyjazdu.

Zakup wycieczki lub kuponu wakacyjnego TUI od osoby fizycznej jest możliwy. Warto zachować czujność, jeśli oferta jest podejrzliwie tania. Przed zakupem kuponu od osoby trzeciej sprawdź w ważność kuponu w biurze stacjonarnym TUI lub Dziale Obsługi Klienta. Pamiętaj, zmiany uczestnika wyjazdu może dokonać wyłącznie osoba do tego uprawniona. Więcej informacji w zakładce „Zmiany rezerwacji, odstąpienia od umowy”.

Jeśli zakupiłeś wycieczkę w TUI nigdy nie udostępniaj nikomu swojego numeru rezerwacji. Twój numer jest u nas bezpieczny –  wgląd do informacji na temat Twojej podróży masz wyłącznie Ty oraz pracownik TUI. Wszelkich zmian w rezerwacji możesz dokonywać  bezpośrednio w punkcie, w którym została zakupiona wycieczka, w przypadku rezerwacji telefonicznej/online do dyspozycji są konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji i Działu Obsługi Klienta.