10 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o TUI

760x433_tui
  1. Jesteśmy numerem 1 w Polsce

TUI Poland jest numerem 1 w Polsce wśród touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym. Według raportu przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA w 2022 roku byliśmy największym biurem podróży pod względem liczby obsłużonych klientów.

  1. Mamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową

Jesteśmy biurem podróży z najwyższą gwarancją ubezpieczeniową w Polsce  – suma gwarancyjna wynosi 351 850 000 zł. Co to dokładnie oznacza?

Gwarancja biura podróży to w dużym skrócie zapewnienie możliwości realizacji zobowiązań względem Klientów. Oznacza między innymi pokrycie kosztów powrotu Klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku, gdy organizator nie zapewni tego powrotu. Stanowi również zabezpieczenie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną, gdy nie zostanie ona zrealizowana.

  1. Im szybciej, tym taniej

Od wielu lat zachęcamy naszych Klientów do rezerwacji wakacji w ofercie First Minute. Poza największym wyborem hoteli, pokoi oraz terminów, Wasze wakacje będą najtańsze. To właśnie w tym czasie prezentowana oferta będzie miała najwyższe rabaty oraz najmniejszą zaliczkę do wpłacenia. Nie czekajcie na Last Minute, które nie zaskoczy Was niską ceną, planuj i rezerwujcie wcześniej.

  1. Sprzedajemy ofertę z dojazdem własnym, w tym ofertę na narty

Od zawsze poza ofertą lotniczą w najdalsze regiony świata, posiadamy ogromną bazę hoteli z dojazdem własnym. Oferta jest dostosowana do potrzeb naszych Klientów. W naszych propozycjach wypoczynkowych znajdziecie City Break – czyli hotele miejskie usytuowane w najbardziej atrakcyjnych metropoliach oraz hotele w znanych i mniej znanych kurortach na świecie. Niewątpliwie na dużą uwagę zasługuje oferta dedykowana amatorom sportów zimowych. Tutaj mamy szeroką bazę hotelową umieszczoną w największych ośrodkach do uprawiania sportów zimowych.

  1. Wycieczki fakultatywne

Z myślą o Waszej wygodzie udostępniliśmy platformę do rezerwacji wycieczek fakultatywnych. Wiemy, jak ważne jest planowanie podróży na każdym jej etapie. Teraz z wyprzedzeniem zapoznacie się z atrakcjami, jakie czekać będą na Was na miejscu oraz zaplanujecie swój pobyt w każdym dniu i to przed wylotem. Nie będziecie już musieli szukać podczas pobytu lokalnych biur turystycznych, oferujących niepewne usługi. Możecie również zakupić wycieczkę, nie posiadając całego pakietu turystycznego. Co ważne, jeśli w trakcie pobytu zmienicie swoje plany lub po prostu będziecie chcieli zrezygnować, będziecie mieć taką możliwość, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów do jednego dnia przed rozpoczęciem wycieczki fakultatywnej. W ofercie naszych atrakcji mamy wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem, bilety wstępu do parków tematycznych i muzeów oraz wiele ciekawych wydarzeń.

  1. Wypożyczamy samochody

Dla tych, którzy chcą niezależnie zwiedzać i poznawać swój wakacyjny kierunek, mamy TUI Cars. Możecie odebrać zarezerwowany samochód na lotnisku lub odebrać go w hotelu, jak i w miejscowości, w której będziecie wypoczywać. Dla pełnego bezpieczeństwa i komfortu oferujemy pełne ubezpieczenie i jasne warunki wynajmu.

  1. Obserwujemy potrzeby Klientów

Nasi Klienci to Wy. Rozpoznajemy Wasze potrzeby i to jak one się zmieniają. Widzimy, że lubicie być coraz bardziej niezależni. Dlatego nasze produkty dostosowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb. To Wy decydujecie, za co chcecie płacić. Tak jak z transferem, który zawsze był w pakiecie, a teraz możecie o tym sami zdecydować, czy chcecie podróżować do hotelu indywidualnie i nie płacić za transfer zbiorowy, czy chcecie podróżować z grupą innych turystów.

  1. Mamy aplikacje i serwis 24 h

Świat się zmienia i staje się bardziej cyfrowy. Dlatego zdecydowaliśmy, żeby zanim podążać i nie odstawać. Świadczymy Wam pakiet informacji poprzez naszą aplikację MyTUI. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24/7.

  1. Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie

Każdą firmę tworzą ludzie. Nasi pracownicy to w większości pasjonaci podróży. To właśnie oni sprawdzają dla Was bazę hotelową, abyście mogli przeżyć wspaniały i beztroski czas podczas wymarzonych wakacji.

  1. Troszczymy się o środowisko

Chcemy być eko. Od wielu lat nie produkujemy papierowych katalogów. Nasza cała oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Dlatego wszystkie informacje zawarte na niej są aktualne.