Zapytaj o wakacje naszych konsultantów

tel. 32 733 89 25
Godziny otwarcia
Pon.-Sob. 09:00-21:00
Niedz: 10:00-20:00
*dotyczy niedziel handlowych
zobacz biuro na mapie

Lista biur TUI

Znajdź inne Biuro Podróży TUI w Twojej okolicy.

zobacz wszystkie

"Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń." / Wojciech Cejrowski

Jeśli i Państwo mają ochotę spełniać swoje marzenia lub po prostu potrzebują odpoczynku od szarej rzeczywistości - zapraszamy do naszego biura! Są Państwo odkrywcami i chcą zdobywać góry Madery, czy raczej myślą o błogim wypoczynku na rajskich plażach Dominikany? Ekskluzywne wakacje czy niskobudżetowy wypad? To nie ma znaczenia. Każdy z nas jest inny, dlatego nasz zespół też jest różnorodny. Dzięki temu, świetnie poradzimy sobie ze znalezieniem idealnie dopasowanej oferty do Państwa potrzeb. W biurze TUI w Galerii Libero pracują cztery kobiety pełne pasji i zamiłowania do podróży. Posiadamy szeroką wiedzę, popartą własnym doświadczeniem podróżniczym oraz licznymi szkoleniami. Jednocześnie, każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę i zapewnić Państwu przyjemne i bezpieczne wakacje.

Najszybciej można do nas trafić wjeżdżając ruchomymi schodami przy głównym wejściu do galerii, gdyż nasze biuro zlokalizowane jest na 1 piętrze, w sąsiedztwie salonu H&M oraz Reserved. Zmotoryzowani, idący od strony parkingu, znajdą nas przechodząc korytarzem na drugą stronę galerii.

Ciesz się podróżą, a resztę zostaw nam!

Nasi eksperci

  • Anna Karcz

    Kierownik biura więcej
  • Magdalena Myćka

    Specjalista ds. turystyki więcej
  • Natalia Naydenov

    Specjalista ds. turystyki więcej