2021090361321d01b06a4.jpg

Zdjęcie w stroju Volendam z wycieczką po serze i zatykaniu

INFORMACJE O ATRAKCJI
Miejsce Volendam
Czas trwania 1 godz. - 2 godz.
Język angielski, włoski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, holenderski
Voucher akceptowany na urządzeniach mobilnych
Bezpłatne anulowanie
od39,00zł/os.
Najpopularniejsze udogodnienia
Natychmiastowe potwierdzenie
Wycieczka z przewodnikiem
Główne atrakcje
Zrób zdjęcie w tradycyjnym holenderskim stroju
Ciesz się wycieczką z przewodnikiem i dowiedz się o tworzeniu chodaków
Przynieś do domu idealną pamiątkę z wakacji
Co zawiera cena
Zdjęcie (grupowe) w tradycyjnym holenderskim stroju
Wydruk zdjęcia (grupowego) o wymiarach 15 x 23 cm na osobę
Typowe holenderskie ciastka
Degustacja sera
Popijaj lokalne wino owocowe w sklepie
Cena nie zawiera
Dodatkowe zdjęcia inne niż jedno (grupowe)
Dodatkowe posiłki i napoje (do nabycia na miejscu)
Opis wycieczki

Zostań następnym topowym modelem Hollands, ubierając się w tradycyjne holenderskie stroje! Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem i skosztuj jednych z najlepszych serów, rowerów i wina, które ma do zaoferowania Holandia.Czas przymierzyć coś, co normalnie nie byłoby w twojej garderobie: tradycyjny strój Volendam, w tym ciepłe workowate spodnie dla mężczyzn i wysoką, spiczastą czapkę dla kobiet. I oczywiście żaden strój nie byłby kompletny bez najsłynniejszego obuwia w Holandii - drewniaków! Powiedz „cheesssee”, a Twój profesjonalny fotograf zrobi ci zdjęcie, twoich przyjaciół i rodzinę, pamiątkę, którą możesz pokazać wszystkim w domu.Po sesji zdjęciowej przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem, podczas której nauczysz się robić typowy holenderski ser Goude lub Edam. W fabryce chodaków dostaniesz szansę, aby kawałek drewna zmienił się w obuwie i poznał różne odmiany chodaków.Następnie ser można skosztować w sklepie wraz z typowymi holenderskimi ciastkami i łykiem lokalnego wina owocowego.

Miejsce zbiórki

Wagenweg 2, 1145 PW Volendam, Holandia

Rozpocznij swoje doświadczenie w tradycyjnej farmie serów Simonehoeve i fabryce chodaków.Podróżujesz z Amsterdamu? Wsiądź do autobusu 316 z Amsterdamu CS (IJzijde) - bilety można kupić na stacji lub u kierowcy autobusu za 10 € (gotówka nie jest akceptowana). Simonehoeve znajduje się kilka metrów od przystanku autobusowego dla „Hotel Volendam”.Podróżujesz samochodem? Simonehoeve znajdziesz obok hotelu Volendam. Na rondzie Amsterdam-Edam-Volendam jedź w kierunku Volendam (w prawo), a następnie natychmiast ponownie skręć w prawo.Fabrykę serów i chodaków można rozpoznać po mini wiatraku.
Pokaż na mapie
O czym należy pamiętać?
  • Zapraszam do zabrania własnych przedmiotów na sesję zdjęciową jako rekwizyty. Simonehoeve oferuje również kilka rekwizytów, takich jak gigantyczny drewniany but, drewniane tulipany i koła serowe
  • Przed farmą serów i fabryką zatkanych dostępnych jest wiele bezpłatnych miejsc parkingowych
  • Uwaga: całkowity czas trwania, w tym wycieczka po farmie serów i fabryce chodaków, wyniesie około godziny. Wycieczka potrwa około 40 minut

Polityka anulowania
Otrzymasz zwrot w wysokości 100%, jeżeli anulujesz rezerwację najpóźniej na przed rozpoczęciem atrakcji.
Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.

Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20

Dodatkowe informacje
OrganizatorSimonehoeve
Opłata za rezerwacjęDobra wiadomość! Ta rezerwacja nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.
Należna kwota
razem