Prywatna 2,5-godzinna wycieczka po Toronto
Odkrywaj Toronto jak VIP podczas tej prywatnej, 2,5-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po mieście na pokładzie SUV-a. Odwiedź majestatyczny, gotycki zamek Casa Loma i dowiedz się wszystkiego o historii wspaniałej wieży CN. Zobacz Stary i Nowy Ratusz, spacerując po charakterystycznej dzielnicy Distillery District i Kensington Market. Zrelaksuj się trochę na nabrzeżu Toronto i zastanów się nad imponującymi kolekcjami prezentowanymi w Royal Ontario Museum i Art Gallery of Ontario. Zatrzymaj się w dzielnicy rozrywkowej Toronto, gdzie zawsze jest coś fajnego do zrobienia! Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatów, ponieważ po drodze będzie wiele przystanków na zdjęcia. *Wycieczka obejmuje również Hockey Hall of Fame, Yorkville Village, St. Lawrence Market Chinatown, Eaton Centre, University of Toronto i Fort York.
Musisz skontaktować się z organizatorem wycieczki, aby zaplanować miejsce odbioru
- Wybierz spośród następujących opcji: SUV (do 5 osób), Luksusowy autobus (do 27 osób), Luksusowy sprinter Mercedesa (do 14 osób)
- Musisz wcześniej skontaktować się z organizatorem wycieczki, aby potwierdzić rezerwację, miejsce odbioru i godzinę wyjazdu
- Samochody przystosowane dla wózków inwalidzkich są dostępne na ŻĄDANIE i należy je rezerwować z wyprzedzeniem
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20