Isola Madre i Isola Bella wycieczka łodzią typu hop-on hop-off ze Stresy
Odkryj piękne jezioro Maggiore i odwiedź dwie najczęściej odwiedzane wyspy Borromee podczas tej wycieczki łodzią typu hop-on hop-off: Isola Madre i Isola Bella. Wejdź na pokład nowoczesnej łodzi i wypłyń do najbardziej charakterystycznych miejsc nad jeziorem Maggiore. Zrelaksuj się i ciesz się pięknem jeziora podczas podróży. Podczas rejsu posłuchaj fascynujących faktów na temat zabytków dzięki audioprzewodnikowi w języku angielskim i włoskim. Najpierw odwiedź Isola Madre, która jest najdalszą wyspą od Stresy. Poznaj wyspę, która słynie z ogrodów botanicznych. Zobacz wolno żyjące ptaki i podziwiaj pawie i bażanty, które spokojnie przechadzają się po ogrodach. Odkryj unikalne rośliny wyspy, takie jak słynne drzewo kaszmirowe i Bougainville. Możesz także odwiedzić willę z kolekcją lalek. Następnie odwiedź Isola Bella, najbardziej znaną z pałacu, wspaniałych jaskiń i ogrodów w stylu włoskim. Podziwiaj widoki ze słynnych tarasów, zrób zakupy w eleganckich butikach lub odwiedź lokalny targ rękodzieła, zanim wrócisz do Stresy. Kiedy łódź dotrze na każdą wyspę, po prostu zeskocz z łodzi i wskocz z powrotem na następną łódź, gdy chcesz kontynuować wycieczkę.
Navigazione Isole Borromee Lago Maggiore SNC, Piazza Guglielmo Marconi, Stresa, Prowincja Verbano-Cusio-Ossola, Włochy
- Należy pamiętać, że wielojęzyczny kapitan mówi po angielsku, włosku, hiszpańsku, francusku i niemiecku, ale audioprzewodnik na pokładzie będzie dostępny tylko w języku angielskim i włoskim
- Łodzie odpływają co około 30 minut z Isola Madre i Isola Bella. Pamiętaj, aby poprosić na miejscu o ostatnią łódź wracającą do Stresy w wybranym dniu, aby mieć pewność, że jej nie przegapisz
- Podatek lądowy w wysokości 0,50 EUR należy uiścić od osoby za każdą wyspę w kasie biletowej (nie jest wliczony w cenę wycieczki)
- Twój bilet obejmuje wycieczkę łodzią w obie strony. Wszelkie dodatkowe koszty wstępu są opcjonalne i na własny koszt (np. wejście do pałacu i ogrodu Isola Bella)
- Zwierzęta są dozwolone na łodzi, ale nie w muzeum i ogrodzie (jeśli zdecydujesz się odwiedzić jedno z sugerowanych miejsc)
- Ta trasa odbywa się w deszczu lub w słońcu. Jeśli trzeba będzie anulować z powodu złej pogody, zostanie wydany zwrot pieniędzy
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
