Bilet wstępu bez kolejki do Hagia Sophia z 1-godzinną wycieczką z przewodnikiem i audioprzewodnikiem
Wejdź do legendarnej Hagia Sophia i ciesz się 60-minutową wycieczką z oficjalnym licencjonowanym przewodnikiem po Hagia Sophia.Poznaj historię budynku i uzyskaj przydatne wskazówki. Jeśli masz jakieś szczególne pytania dotyczące architektury, Imperium Bizantyjskiego lub Osmańskiego, nie wahaj się zapytać przewodnika.Po wycieczce możesz zwiedzać budynek we własnym tempie dzięki dołączonej aplikacji audioprzewodnika i spędzić w środku tyle czasu, ile chcesz. Nie pożałujesz wizyty w tej ponadczasowej chwale!
Dsign Cafe, Binbirdirek, At Meydanı Cd, Fatih/İstanbul, Turcja
Niedozwolone:
- Zakaz zakrywania ramion i kolan. Podczas wizyty w Hagia Sophia wymagany jest odpowiedni i pełen szacunku strój. Kobiety powinny również częściowo zakryć włosy chustą
Dodatkowe opłaty należy uiścić na miejscu:
- Dla tych, którzy nie spełniają wymaganego dress code'u, ubrania i chusty można kupić przy wejściu za około 4 Eur.
Warto wiedzieć z wyprzedzeniem:
- Można ominąć kolejki po bilety, ale nie można ominąć kontroli bezpieczeństwa. Czas oczekiwania na linii bezpieczeństwa w Hagia Sophia wynosi do 60 minut w sezonie.
- Wycieczka po najważniejszych atrakcjach jest dostępna w języku angielskim, a aplikacja z audioprzewodnikiem jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, arabskim, tureckim, chińskim i polskim.
- Instrukcje dotyczące pobrania audioprzewodnika znajdują się na voucherze po dokonaniu zakupu.
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
