Rejs luksusowym katamaranem na Santorini z odbiorem, grillem i koktajlami
Wypłyń z portu Vlychada lub Ammoudi i przepłyń obok Czerwonej i Białej Plaży. Popłyń do Mesa Pigadia, z czarnym menhirem i ukrytymi jaskiniami, a następnie przepłyń obok Indian Rocks i Venetian Lighthouse. Zatrzymaj się przy gorących źródłach i podejdź niesamowicie blisko wulkanu, aby zrobić jedyne w swoim rodzaju zdjęcie. Ciesz się 3 przystankami na pływanie i nurkowanie z rurką w najlepszych miejscach na wyspach, a w najbardziej oszałamiającym miejscu załoga przygotuje pyszny posiłek.Rejsy dzienne rozpoczynają się w porcie Ammoudi. Rejsy o zachodzie słońca rozpoczynają się z Vlychada i kończą w Ammoudi, oferując wyjątkową okazję do podziwiania zachodu słońca w Oia z morza.Rejs odbywa się na luksusowym katamaranie o przestronnym wnętrzu i eleganckim designie, który na nowo definiuje morski komfort. Każdy aspekt tego najnowocześniejszego statku został stworzony w celu zapewnienia kojącej atmosfery. Rozległy górny pokład słoneczny oferuje uprzywilejowane widoki, podczas gdy główny pokład doskonale nadaje się do opalania i relaksu.Wewnątrz znajduje się wyrafinowana część wypoczynkowa z wygodnymi siedzeniami, dobrze zaopatrzona lodówka, nowoczesne łazienki i kabiny skąpane w naturalnym świetle. Wysokiej jakości wykończenia, pluszowe tekstury i gustowne detale podkreślają atmosferę panującą na pokładzie. Tymczasem profesjonalna załoga zapewnia bezbłędną obsługę podczas całego rejsu.
Dowiedz się z wyprzedzeniem:
- Prosimy o noszenie wyłącznie strojów kąpielowych w ciemnych lub czarnych kolorach, ponieważ siarkowe wody wulkanu (ciepłe źródła) mogą zmienić kolor stroju kąpielowego.
- Menu: Krewetki BBQ, filet z kurczaka BBQ, kiełbasa wołowa, makaron z sosem pomidorowym, sałatka grecka, roladki z liści winorośli z ryżem, dipy tzatziki, pieczywo, deser
- Otwarty bar: napoje bezalkoholowe, piwo, białe wino, 2 koktajle na osobę
- Wycieczka katamaranem może pomieścić do 20 osób.
- Dzieciom i niemowlętom obowiązkowo musi towarzyszyć płacąca osoba dorosła.
Pamiętaj, aby zabrać ze sobą
- Paszport lub dowód osobisty (zdjęcie dokumentu jest również dopuszczalne), krem do opalania, strój kąpielowy, wiatrówkę i okulary przeciwsłoneczne
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
