202507186879f957c92e0.jpeg

Jednodniowa wycieczka do Czeskiej Szwajcarii Saksońskiej z Pragi

INFORMACJE O ATRAKCJI
Miejsce Praga
Czas trwania 11 godz.
Język angielski
Voucher akceptowany na urządzeniach mobilnych
Bezpłatne anulowanie
od562,00zł/os.
Najpopularniejsze udogodnienia
Natychmiastowe potwierdzenie
Wliczone są opłaty za wstęp
Wycieczka z przewodnikiem
Wliczono posiłek
E-Voucher
Odbiór z hotelu
Transport w cenie
Główne atrakcje
W ciągu jednego dnia poznasz dwa kraje, podróżując między Niemcami a Czechami
Możesz podziwiać kultowy Most Bastei, położony wysoko w Saksońskiej Szwajcarii w Niemczech
W ramach wycieczki przewidziano wędrówkę do Bramy Pravcickiej, największego naturalnego łuku z piaskowca w Europie
Zapraszamy na pyszny lunch à la carte, w którym znajdą Państwo lokalne specjały
Można wybrać się na spokojny rejs łódką po malowniczej rzece Kamenice
Co zawiera cena
Opłaty za wstęp
Napoje
Lunch
Wycieczka z przewodnikiem
Transport w obie strony
Odbiór i i powrót do hotelu
Cena nie zawiera
Napiwki (opcjonalnie)
Opis wycieczki

Jesteś miłośnikiem pięknej przyrody? W takim razie ta jednodniowa wycieczka do dwóch największych atrakcji Parku Narodowego Saksońskiej Szwajcarii z pewnością Cię zachwyci. Odbierzemy Cię rano wygodnym minivanem z Twojego miejsca zakwaterowania. Z małą grupą przewodników pojedziesz z Pragi prosto w serce regionu kanionu Łaby. Pierwszym przystankiem będzie wspaniały Most Bastei po saksońskiej (niemieckiej) stronie Parku Narodowego. Przejdź przez most wznoszący się wysoko nad Łabą i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Zjedzcie razem fantastyczny lunch w Parku Narodowym, a następnie udajcie się w dół do wąwozu Kamenice, gdzie wsiądziecie na małą łódkę i popłyniecie kanionem wydrążonym głęboko w otaczających piaskowcowych ścianach. Następnie wybierzcie się na krótki spacer do Hřenska, małego, kolorowego miasteczka. Po zakończeniu wycieczki zostaniecie odwiezieni z powrotem do miejsca zakwaterowania w Pradze. Powrót zazwyczaj odbywa się między 18:00 a 19:00.

Miejsce zbiórki
Zostaniesz odebrany i odwieziony do hotelu w Pradze. Podczas wymeldowania prosimy o podanie adresu zakwaterowania w celu odbioru.
O czym należy pamiętać?

Wiedz z wyprzedzeniem:

  • Aby wziąć udział, dzieci muszą mieć co najmniej 8 lat
  • Wycieczka jest oferowana w języku angielskim
  • Podczas wymeldowania prosimy o podanie adresu zakwaterowania w celu odbioru
  • Odbiór rozpoczyna się o godz. 7.00 rano, uczestnicy powinni być gotowi do wyjazdu i oczekiwać w miejscu zakwaterowania.
  • Wycieczka kończy się średnio między 18:00 a 19:00 w Pradze, a następnie zostaniesz odwieziony do hotelu

Pamiętaj, żeby zabrać:

  • Twój paszport
  • Zaleca się założenie dobrych butów trekkingowych i zabranie aparatu fotograficznego, jeśli chcesz
Polityka anulowania
Otrzymasz zwrot w wysokości 100%, jeżeli anulujesz rezerwację najpóźniej na 72 godz. przed rozpoczęciem atrakcji.
Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.

Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20

Dodatkowe informacje
OrganizatorCayman Travel
Opłata za rezerwacjęDobra wiadomość! Ta rezerwacja nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.
Należna kwota
razem