Półdniowa wycieczka prywatna na zakupy do miasta Jaipur
Podczas tej półdniowej wycieczki po starym mieście Jaipur odkryjesz kolorowe bazary i lokalne rzemiosło. Będziesz mógł zobaczyć rzemieślników pracujących nad wspaniałymi formami lokalnej sztuki, takimi jak haft Zardozi, praca Gota, Kinari, srebrne ozdoby oraz cenne i półszlachetne wyroby z kamienia.Jaipur jest powszechnie uważany przez wielu za rzemieślniczą stolicę Indii. Od 1727 roku rodziny królewskie i szlachta kupują tu towary stworzone przez rzemieślników i rzemieślników, których tradycyjne techniki są nadal używane Będziesz miał również okazję spotkać się z mieszkańcami, próbując lokalnych przysmaków kulinarnych.Będziesz miał również okazję zaprojektować własną bransoletkę "churi", wybierając spośród olśniewającej gamy kolorów, wzorów, lusterek, kamieni i koralików.
Dodatkową opłatę należy uiścić na miejscu:
- Odbiór z centrum miasta jest wliczony w cenę. Jeśli chcesz zostać odebrany na obrzeżach miasta, należy uiścić dodatkową opłatę. Podczas wymeldowania należy podać szczegóły zakwaterowania i potwierdzić miejsce i godzinę odbioru bezpośrednio u lokalnego operatora co najmniej 48 godzin przed wyjazdem. Informacje kontaktowe znajdują się na voucherze po dokonaniu rezerwacji
Należy wiedzieć z wyprzedzeniem:
- Prosimy o potwierdzenie miejsca i godziny odbioru bezpośrednio u lokalnego operatora. Dane kontaktowe można znaleźć w voucherze po dokonaniu rezerwacji.
- ta wycieczka wymaga minimum 2 osób do obsługi
- ta wycieczka wymaga dużo chodzenia, dlatego zalecane są wygodne buty i odzież
Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:
- prosimy o zabranie własnych butelek z wodą, okularów przeciwsłonecznych i czapek
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
