Historyczna wycieczka piesza po podziemiach Edynburga
Przeżyj wyjątkową podróż do najgłębszych, największych podziemnych jaskiń Edynburga - Blair Street Underground Vaults. Jako jedyna firma oferująca piesze wycieczki z dostępem do tych XVIII-wiecznych krypt pod South Bridge, będziesz mieć dostęp do świata, który pozostał nietknięty od czasu jego powstania.Zanurz się w zgiełku i zamieszaniu edynburskiej starówki i wkrocz do mrocznego, wilgotnego królestwa, które kiedyś było domem dla najbardziej nędznych mieszkańców miasta. Ta wielozmysłowa podróż przeniesie Cię w czasie, oferując żywy wgląd w przeszłość miasta. Nagradzani gawędziarze podzielą się fascynującymi opowieściami o życiu w tych sklepionych komnatach, ujawniając historię Edynburga w niezapomniany sposób.To wciągające doświadczenie to coś więcej niż tylko piesza wycieczka; to opowieść zakorzeniona w georgiańskiej przeszłości Edynburga, prezentująca wielkie osiągnięcia inżynierii, ekspansję miasta i tych, którzy zostali w tyle w jego ciemniejszych zakamarkach. Mistrzowie opowieści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania o to, dlaczego zbudowano krypty i kto z nich korzystał, ożywiając historię podziemnych krypt. Twoja podróż kończy się w Vaults Museum, gdzie autentyczne historyczne artefakty i pouczające interaktywne wystawy zapewniają dalszy wgląd w intrygującą przeszłość krypt.
Mercat Cross, The Royal Mile, Edynburg EH1 1RF, Wielka Brytania
- Prosimy o przybycie na miejsce spotkania (Mercat Cross, Royal Mile, EH1 1RF) co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki, aby mieć czas na odprawę.
- Koniec wycieczki: Blair Street Underground Vaults, 28 Blair Street, Edynburg, EH1 1QR
- Bilety ulgowe przysługują seniorom (powyżej 65. roku życia) i studentom (powyżej 16. roku życia) posiadającym ważną legitymację studencką
- Dzieci powyżej 5 roku życia są mile widziane, ale dzieci poniżej 5 roku życia nie mogą brać udziału w żadnej z naszych wycieczek.
- Prosimy o zabranie ze sobą słuchawek z gniazdem 3,5 mm do użytku z urządzeniami TourTalk, w przeciwnym razie możemy je Państwu udostępnić.
- Należy pamiętać, że każda osoba, która wydaje się być pod wpływem alkoholu, nie będzie mogła wziąć udziału w wycieczce.
- Ta wycieczka odbywa się w każdych warunkach pogodowych, prosimy o odpowiednie ubranie się do pogody. Zalecane są rozsądne buty do chodzenia
- Należy pamiętać, że na tej wycieczce mile widziane są wyłącznie psy przewodniki. Inne zwierzęta nie są mile widziane.
- Maksymalna liczba uczestników to 18 osób
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
