Wycieczka po mieście hop-on, hop-off z DoDublin
Zrelaksuj się podczas orientowania się w terenie i chłonięcia kultury i Craic w historycznych miejscach Dublina podczas autentycznej i najlepszej wycieczki po Dublinie. Odwiedź ponad 30 atrakcji - od dublińskiego zoo i Trinity College, po Guinness Storehouse i katedrę St. Patricks. Opowiadanie na żywo przez doświadczonych przewodników DoDublin ożywia miasto i zapewnia, że każda wycieczka jest wyjątkowa.Oryginalna trasaPoczątek wycieczki: O'Connell Street/DoDublin HQ // Parnell Square North // O'Connell Street/Abbey Street // Nassau Street // Merrion Square West // Merrion Square Upper // St. Stephen's Green // Westland Row // Pearse Street // College Green // Dame Street // Cork Hill // Christ Church Place // St. Patrick's Close // Newmarket Square // St James Gate // James Street // Royal Hospital // St. John's Road // Phoenix Park // Parkgate Street // Sarsfield Quay // Arran Quay // Ormond Quay // Bachelor's Walk
59 O'Connell Street Upper, North City, Dublin, Irlandia
Dowiedz się z wyprzedzeniem:
- 1 dziecko jest bezpłatne z każdym pełnopłatnym biletem dla dorosłych. Bilety dla dodatkowych dzieci kosztują 10 € za 24 godziny i 15 € za 48 godzin.
- Trasa trwa 1 godzinę i 45 minut.
- Pierwsza wycieczka odjeżdża z przystanku 1 o 09:00, ostatnia wycieczka odjeżdża z przystanku 1 o 17:00.
- Autobusy kursują co 30 minut od 09:00 do 10:00, co 20 minut do 16:00 i co 30 minut do 17:00.
- Od 2 listopada 2025 r. to samo obowiązuje w soboty i niedziele, ale od poniedziałku do piątku będzie obsługiwana 30-minutowa usługa od 09:00 do 17:00.
- Dostępny komentarz na żywo i wielojęzyczne wycieczki
Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.
Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20
