AdobeStock_57365982.jpeg

Całodniowa wycieczka prywatna po Delhi

INFORMACJE O ATRAKCJI
Miejsce Delhi
Czas trwania 7 godz.
Język angielski
Voucher akceptowany na urządzeniach mobilnych
Bezpłatne anulowanie
od469,00zł/os.
Najpopularniejsze udogodnienia
Natychmiastowe potwierdzenie
Wliczone są opłaty za wstęp
Wycieczka z przewodnikiem
Prywatna Wycieczka
E-Voucher
Odbiór z hotelu
Transport w cenie
Główne atrakcje
Podziwiaj piękną konstrukcję Czerwonego Fortu
Zobacz elegancką strukturę Qutb Minar
Całodniowa wycieczka całkowicie zorganizowana dla Ciebie!
Co zawiera cena
Opłaty za wstęp
Odbiór i i powrót do hotelu
Lokalny przewodnik
Cena nie zawiera
Posiłki i napoje
Opis wycieczki

Weź udział w zwiedzaniu Starego Delhi, odwiedzając Czerwony Fort z widokiem na rzekę Jamunę, zbudowany w latach 1638-48, kiedy Imperium Mogołów było u szczytu swojej potęgi.Wycieczka zabierze Cię następnie na zewnątrz Jama Masjid, jednego z największych meczetów w Azji. Ludzie nieustannie wchodzą i wychodzą z meczetu, a obecność pobliskiego bazaru oznacza, że obszar ten rzadko jest cichy.Następnie udaj się do Raj Ghat, prostego pomnika Mahatmy Gandhiego. Kontynuuj jazdę obok imponującej Bramy Indii, budynku parlamentu i Rashtrapati Bhawan, rezydencji prezydenta New Delhi.Odwiedzisz także Qutab Minar, najwyższą kamienną wieżę w Indiach. Wreszcie wycieczka zakończy się wizytą w grobowcu Humayuna, znanym również jako prekursor Taj Mahal.

Miejsce zbiórki
Odbiór z hotelu wyłącznie w hotelach miejskich w Delhi (w promieniu 5 km od centrum miasta). Prosimy o przygotowanie się w lobby na 10 minut przed zaplanowaną godziną.
O czym należy pamiętać?

Dostępność:

  • To doświadczenie nie jest zalecane dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Warto wiedzieć z wyprzedzeniem:

  • Odbiór z hotelu z centrum miasta jest wliczony w cenę. Jeśli chcesz zostać odebrany z obrzeży miasta, musisz uiścić dodatkową opłatę.
  • Zostaniesz poproszony o podanie szczegółów zakwaterowania podczas wymeldowania i potwierdzenie miejsca i godziny odbioru bezpośrednio u lokalnego operatora co najmniej 48 godzin przed wyjazdem. Informacje kontaktowe znajdują się w voucherze po dokonaniu rezerwacji.
  • Ta wycieczka wymaga dużo chodzenia
  • Ta wycieczka wymaga minimum 2 osób do obsługi.
  • Należy pamiętać, że Czerwony Fort jest zamknięty w poniedziałki.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • Zalecane jest wygodne obuwie i odzież. Prosimy o zabranie własnych butelek z wodą, okularów przeciwsłonecznych i kapelusza.
Polityka anulowania
Otrzymasz zwrot w wysokości 100%, jeżeli anulujesz rezerwację najpóźniej na 24 godz. przed rozpoczęciem atrakcji.
Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami.

Telefoniczne Centrum Rezerwacji: 22 270 31 20

Dodatkowe informacje
OrganizatorLe Passage to India Tours and Travels Private Limited
Opłata za rezerwacjęDobra wiadomość! Ta rezerwacja nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.
Należna kwota
razem