Tak bardzo nam się podobał nasz pobyt w The Grand Hotel Palace w 2018 roku, że wybraliśmy się z Travelsphere, aby wrócić na kolejne wakacje w czerwcu 2019 roku.
Hotel z pewnością jest wielki - wchodząc do recepcji hotelu byliśmy oszołomieni świeżo odnowioną dekoracją ze złotymi liśćmi na suficie i żyrandolami.
Personel recepcji ciepło przywitał i wkrótce byliśmy w naszym pokoju z widokiem na morze - pokój był dobrej wielkości i miał więcej niż wystarczające miejsce do przechowywania, wygodne łóżko, a łazienka miała piękny kabinę prysznicową.
W pokoju znajdował się nawet czajnik, abyśmy mogli rano wypić angielską filiżankę herbaty (ale pamiętaj, że musisz kupić własne torebki z herbatą w supermarkecie - 5 minut piechotą)
W hotelu znajduje się także piękny kryty basen z podgrzewaną wodą morską oraz ręczniki, szlafroki i kapcie.
Jedzenie jest w formie bufetu - i jaki ogromny wybór do wyboru, byliśmy rozpieszczani wyborem i wszystko było przygotowane do perfekcji! ! !
Jesteśmy tak zadowoleni z naszego pobytu, że ponownie zarezerwowaliśmy powrót w 2020 roku.