
Niestety, powinno być 5 gwiazdek bo na tyle zasługuje cała obsługa hotelu, która była wspaniała, ale cały pobyt w hotelu przekreślił pierwszy dzień. Wraz ze znajomymi i dziećmi zostaliśmy umieszczeni jak za kare w pokojach, które nie spełniały nawet warunków 1 gwiazdkowego hotelu tzw. Pokoje z widokiem na ogród. Pleśń, smród chlorowanej wody, grzyby na ścianie, wszędzie brud, kurz i pozdzierana farba ze ściany od wilgoci. Brudne materace, fatalna łazienka. Pokoje mieściły się pod basenem!!! Jedna wielka tragedia. Nawet sam boy hotelowy potwierdził że te pokoje to nie jest standard 5 gwiazdkowego hotelu. Załączone zdjęcia wszystko ukażą. Tym bardziej ze wszystkie inne osoby w tym czasie, które się meldowały dostawały normalne standardowe pokoje. Po naszej długiej interwencji w recepcji, gdzie Pan wmawiał nam że za takie pokoje mamy zapłacone - co nie było prawdą, dopiero na następny dzień mogliśmy liczyć na zmianę tych tragicznych warunków. Nie wiem czy tak zostaliśmy potraktowani tylko dlatego ze mieliśmy zakupioną wycieczkę z biura TUI czy to ich standardowa praktyka. Do 3.00 nad ranem razem z dziećmi musieliśmy siedzieć w lobby barze bo w pokoju nie dało się wytrzymać tego smrodu. Jak wiemy najlepsze jest pierwsze wrażenie w hotelu a my przeżyliśmy szok po wejściu do naszego pokoju w 5 gwiazdkowy hotelu. Następnego dnia ok. Godz. 13.00 zostały wymienione nam pokoje w normalnym standardzie i dopiero od tego momentu zaczęły się nasze prawdziwe wakacje. Gdyby nie ta sytuacja Hotel bym ocenił bardzo wysoko, obsługa czy to w barach czy restauracjach na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobre jedzenie, które właściwie jest sporządzane przez cały dzień. Tak ze w każdej chwili można coś przekąsić. Super baseny z barami na wodzie, dużo atrakcji każdego dnia. Każdego wieczoru organizowane były animacje, tak ze nikt się nie nudził jak chciał zostać w hotelu. Plaża przy samym Hotelu piaszczysta z łagodnym wejściem do wody, lecz warto przejść się kawałek na prawo od hotelu, gdzie plaża i morze były jeszcze lepsze. Leżaków na plaży nie brakowało a na basenie jak to bywa wszędzie rezerwacje od samego rana:) Pozdrawiamy serdecznie cała obsługę bo naprawdę wszyscy super się starają przez cały dzień. Pobyt 10.07-17.07.2025r.
Witam byliśmy w tym hotelu od 8 do 13 czerwca , masa atrakcji od codziennych porannych zabaw w wodzie po zawody w piłkę wodna , rzutki , strzelanie z łuku. Osobiście bylem z 4 latka która miała od godz 10 wiele zabaw klubie mini Animatorka o imieniu Burcu zapewniała jej super zabawy od malowania twarzy po układanie puzzli , malowanie farbami , malowanie kredkami , zabawy z innymi dziecmi , naprawdę umie się zająć dziecmi . Polecam hotel i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu , rodziny z dziećmi nie zawiodą się
Super hotel obsługa bez rozmowy wie czego Ci potrzeba jedzenie zasługuje na najwyższą ocenę ogół ie na wakacje rodzinne super pokój czysty klimatyzowany więc nie mam zastrzeżeń
Przede wszystkim super jedzenie obsługa zasługuje na 5 szczerze brak średniego basenu ogólna ocena zasługuje na bardzo dobrą opinię więc polecamy jak na wakacje rodzinne
Royal Atlantis Resort& Spa Nie do wiary co oni wyprawiają z Polakami - gorszy sort zamiast zakwaterowac nas w głównym budynku tak jak to było w umowie to zakwaterowali nas w pokojach 7005 według nich apartament gdzie śmierdzi szambem a ciemno jak w piwnicy z kolei pokój 7001 agregat klimatyzacji umieszczony tuż za ścianą pracuje tak głośno , że na pewno nikt nie wypocznie, pomieszczenia umiejscowione pod basenem. All inclusive dla gorszego sortu. Poza tym za posadzonymi tujami grodzącymi od głownego wejscia do innego hotelu, ruch autobusów, taksówek i inny jest ogromnie hałaśliwy i odbywa się 24 godziny na dobę co może przeszkadzać. OGÓLNIE jeden z nielicznych hoteli ktorych nie mogę polecić. Wystrzegac sie jak traficie na pokoje 7001 do 7009. Oczywiście hotel się zrekompensował za zmiane pokoi i otrzymaliśmy voucher na 10 minutowy masaż i voucher na sesję zdjęciową z której 1 zdjęcie otrzymaliśmy gratis - śmiechu warte
Niestety, powinno być 5 gwiazdek bo na tyle zasługuje cała obsługa hotelu, która była wspaniała, ale cały pobyt w hotelu przekreślił pierwszy dzień. Wraz ze znajomymi i dziećmi zostaliśmy umieszczeni jak za kare w pokojach, które nie spełniały nawet warunków 1 gwiazdkowego hotelu tzw. Pokoje z widokiem na ogród. Pleśń, smród chlorowanej wody, grzyby na ścianie, wszędzie brud, kurz i pozdzierana farba ze ściany od wilgoci. Brudne materace, fatalna łazienka. Pokoje mieściły się pod basenem!!! Jedna wielka tragedia. Nawet sam boy hotelowy potwierdził że te pokoje to nie jest standard 5 gwiazdkowego hotelu. Załączone zdjęcia wszystko ukażą. Tym bardziej ze wszystkie inne osoby w tym czasie, które się meldowały dostawały normalne standardowe pokoje. Po naszej długiej interwencji w recepcji, gdzie Pan wmawiał nam że za takie pokoje mamy zapłacone - co nie było prawdą, dopiero na następny dzień mogliśmy liczyć na zmianę tych tragicznych warunków. Nie wiem czy tak zostaliśmy potraktowani tylko dlatego ze mieliśmy zakupioną wycieczkę z biura TUI czy to ich standardowa praktyka. Do 3.00 nad ranem razem z dziećmi musieliśmy siedzieć w lobby barze bo w pokoju nie dało się wytrzymać tego smrodu. Jak wiemy najlepsze jest pierwsze wrażenie w hotelu a my przeżyliśmy szok po wejściu do naszego pokoju w 5 gwiazdkowy hotelu. Następnego dnia ok. Godz. 13.00 zostały wymienione nam pokoje w normalnym standardzie i dopiero od tego momentu zaczęły się nasze prawdziwe wakacje. Gdyby nie ta sytuacja Hotel bym ocenił bardzo wysoko, obsługa czy to w barach czy restauracjach na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobre jedzenie, które właściwie jest sporządzane przez cały dzień. Tak ze w każdej chwili można coś przekąsić. Super baseny z barami na wodzie, dużo atrakcji każdego dnia. Każdego wieczoru organizowane były animacje, tak ze nikt się nie nudził jak chciał zostać w hotelu. Plaża przy samym Hotelu piaszczysta z łagodnym wejściem do wody, lecz warto przejść się kawałek na prawo od hotelu, gdzie plaża i morze były jeszcze lepsze. Leżaków na plaży nie brakowało a na basenie jak to bywa wszędzie rezerwacje od samego rana:) Pozdrawiamy serdecznie cała obsługę bo naprawdę wszyscy super się starają przez cały dzień. Pobyt 10.07-17.07.2025r.
Witam byliśmy w tym hotelu od 8 do 13 czerwca , masa atrakcji od codziennych porannych zabaw w wodzie po zawody w piłkę wodna , rzutki , strzelanie z łuku. Osobiście bylem z 4 latka która miała od godz 10 wiele zabaw klubie mini Animatorka o imieniu Burcu zapewniała jej super zabawy od malowania twarzy po układanie puzzli , malowanie farbami , malowanie kredkami , zabawy z innymi dziecmi , naprawdę umie się zająć dziecmi . Polecam hotel i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu , rodziny z dziećmi nie zawiodą się
Hotel Royal Atlantis Spa & Resort

Niestety, powinno być 5 gwiazdek bo na tyle zasługuje cała obsługa hotelu, która była wspaniała, ale cały pobyt w hotelu przekreślił pierwszy dzień. Wraz ze znajomymi i dziećmi zostaliśmy umieszczeni jak za kare w pokojach, które nie spełniały nawet warunków 1 gwiazdkowego hotelu tzw. Pokoje z widokiem na ogród. Pleśń, smród chlorowanej wody, grzyby na ścianie, wszędzie brud, kurz i pozdzierana farba ze ściany od wilgoci. Brudne materace, fatalna łazienka. Pokoje mieściły się pod basenem!!! Jedna wielka tragedia. Nawet sam boy hotelowy potwierdził że te pokoje to nie jest standard 5 gwiazdkowego hotelu. Załączone zdjęcia wszystko ukażą. Tym bardziej ze wszystkie inne osoby w tym czasie, które się meldowały dostawały normalne standardowe pokoje. Po naszej długiej interwencji w recepcji, gdzie Pan wmawiał nam że za takie pokoje mamy zapłacone - co nie było prawdą, dopiero na następny dzień mogliśmy liczyć na zmianę tych tragicznych warunków. Nie wiem czy tak zostaliśmy potraktowani tylko dlatego ze mieliśmy zakupioną wycieczkę z biura TUI czy to ich standardowa praktyka. Do 3.00 nad ranem razem z dziećmi musieliśmy siedzieć w lobby barze bo w pokoju nie dało się wytrzymać tego smrodu. Jak wiemy najlepsze jest pierwsze wrażenie w hotelu a my przeżyliśmy szok po wejściu do naszego pokoju w 5 gwiazdkowy hotelu. Następnego dnia ok. Godz. 13.00 zostały wymienione nam pokoje w normalnym standardzie i dopiero od tego momentu zaczęły się nasze prawdziwe wakacje. Gdyby nie ta sytuacja Hotel bym ocenił bardzo wysoko, obsługa czy to w barach czy restauracjach na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobre jedzenie, które właściwie jest sporządzane przez cały dzień. Tak ze w każdej chwili można coś przekąsić. Super baseny z barami na wodzie, dużo atrakcji każdego dnia. Każdego wieczoru organizowane były animacje, tak ze nikt się nie nudził jak chciał zostać w hotelu. Plaża przy samym Hotelu piaszczysta z łagodnym wejściem do wody, lecz warto przejść się kawałek na prawo od hotelu, gdzie plaża i morze były jeszcze lepsze. Leżaków na plaży nie brakowało a na basenie jak to bywa wszędzie rezerwacje od samego rana:) Pozdrawiamy serdecznie cała obsługę bo naprawdę wszyscy super się starają przez cały dzień. Pobyt 10.07-17.07.2025r.
Witam byliśmy w tym hotelu od 8 do 13 czerwca , masa atrakcji od codziennych porannych zabaw w wodzie po zawody w piłkę wodna , rzutki , strzelanie z łuku. Osobiście bylem z 4 latka która miała od godz 10 wiele zabaw klubie mini Animatorka o imieniu Burcu zapewniała jej super zabawy od malowania twarzy po układanie puzzli , malowanie farbami , malowanie kredkami , zabawy z innymi dziecmi , naprawdę umie się zająć dziecmi . Polecam hotel i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu , rodziny z dziećmi nie zawiodą się
Super hotel obsługa bez rozmowy wie czego Ci potrzeba jedzenie zasługuje na najwyższą ocenę ogół ie na wakacje rodzinne super pokój czysty klimatyzowany więc nie mam zastrzeżeń
Przede wszystkim super jedzenie obsługa zasługuje na 5 szczerze brak średniego basenu ogólna ocena zasługuje na bardzo dobrą opinię więc polecamy jak na wakacje rodzinne
Royal Atlantis Resort& Spa Nie do wiary co oni wyprawiają z Polakami - gorszy sort zamiast zakwaterowac nas w głównym budynku tak jak to było w umowie to zakwaterowali nas w pokojach 7005 według nich apartament gdzie śmierdzi szambem a ciemno jak w piwnicy z kolei pokój 7001 agregat klimatyzacji umieszczony tuż za ścianą pracuje tak głośno , że na pewno nikt nie wypocznie, pomieszczenia umiejscowione pod basenem. All inclusive dla gorszego sortu. Poza tym za posadzonymi tujami grodzącymi od głownego wejscia do innego hotelu, ruch autobusów, taksówek i inny jest ogromnie hałaśliwy i odbywa się 24 godziny na dobę co może przeszkadzać. OGÓLNIE jeden z nielicznych hoteli ktorych nie mogę polecić. Wystrzegac sie jak traficie na pokoje 7001 do 7009. Oczywiście hotel się zrekompensował za zmiane pokoi i otrzymaliśmy voucher na 10 minutowy masaż i voucher na sesję zdjęciową z której 1 zdjęcie otrzymaliśmy gratis - śmiechu warte
Niestety, powinno być 5 gwiazdek bo na tyle zasługuje cała obsługa hotelu, która była wspaniała, ale cały pobyt w hotelu przekreślił pierwszy dzień. Wraz ze znajomymi i dziećmi zostaliśmy umieszczeni jak za kare w pokojach, które nie spełniały nawet warunków 1 gwiazdkowego hotelu tzw. Pokoje z widokiem na ogród. Pleśń, smród chlorowanej wody, grzyby na ścianie, wszędzie brud, kurz i pozdzierana farba ze ściany od wilgoci. Brudne materace, fatalna łazienka. Pokoje mieściły się pod basenem!!! Jedna wielka tragedia. Nawet sam boy hotelowy potwierdził że te pokoje to nie jest standard 5 gwiazdkowego hotelu. Załączone zdjęcia wszystko ukażą. Tym bardziej ze wszystkie inne osoby w tym czasie, które się meldowały dostawały normalne standardowe pokoje. Po naszej długiej interwencji w recepcji, gdzie Pan wmawiał nam że za takie pokoje mamy zapłacone - co nie było prawdą, dopiero na następny dzień mogliśmy liczyć na zmianę tych tragicznych warunków. Nie wiem czy tak zostaliśmy potraktowani tylko dlatego ze mieliśmy zakupioną wycieczkę z biura TUI czy to ich standardowa praktyka. Do 3.00 nad ranem razem z dziećmi musieliśmy siedzieć w lobby barze bo w pokoju nie dało się wytrzymać tego smrodu. Jak wiemy najlepsze jest pierwsze wrażenie w hotelu a my przeżyliśmy szok po wejściu do naszego pokoju w 5 gwiazdkowy hotelu. Następnego dnia ok. Godz. 13.00 zostały wymienione nam pokoje w normalnym standardzie i dopiero od tego momentu zaczęły się nasze prawdziwe wakacje. Gdyby nie ta sytuacja Hotel bym ocenił bardzo wysoko, obsługa czy to w barach czy restauracjach na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobre jedzenie, które właściwie jest sporządzane przez cały dzień. Tak ze w każdej chwili można coś przekąsić. Super baseny z barami na wodzie, dużo atrakcji każdego dnia. Każdego wieczoru organizowane były animacje, tak ze nikt się nie nudził jak chciał zostać w hotelu. Plaża przy samym Hotelu piaszczysta z łagodnym wejściem do wody, lecz warto przejść się kawałek na prawo od hotelu, gdzie plaża i morze były jeszcze lepsze. Leżaków na plaży nie brakowało a na basenie jak to bywa wszędzie rezerwacje od samego rana:) Pozdrawiamy serdecznie cała obsługę bo naprawdę wszyscy super się starają przez cały dzień. Pobyt 10.07-17.07.2025r.
Witam byliśmy w tym hotelu od 8 do 13 czerwca , masa atrakcji od codziennych porannych zabaw w wodzie po zawody w piłkę wodna , rzutki , strzelanie z łuku. Osobiście bylem z 4 latka która miała od godz 10 wiele zabaw klubie mini Animatorka o imieniu Burcu zapewniała jej super zabawy od malowania twarzy po układanie puzzli , malowanie farbami , malowanie kredkami , zabawy z innymi dziecmi , naprawdę umie się zająć dziecmi . Polecam hotel i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu , rodziny z dziećmi nie zawiodą się
Hotel Royal Atlantis Spa & Resort - informacje
Najpopularniejsze udogodnienia:
- Piaszczysta plaża
- Dla rodzin
- Plac zabaw
- Spa
- Kryty basen
- Darmowe Wi-Fi
- Leżaki i parasole w cenie
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Położenie:
- ok. 15 km od centrum Side
- bezpośrednio przy plaży
- czas dojazdu z lotniska ok. 45 min
- Lokalizacja
- Jakość noclegu
- Pokoje
- Obsługa
- Wartość
- Czystość
- Marcin W2026-06-23Wyjątkowy
Witam byliśmy w tym hotelu od 8 do 13 czerwca , masa atrakcji od codziennych porannych zabaw w wodzie po zawody w piłkę wodna , rzutki , strzelanie z łuku. Osobiście bylem z 4 latka która miała od godz 10 wiele zabaw klubie mini Animatorka o imieniu Burcu zapewniała jej super zabawy od malowania twarzy po układanie puzzli , malowanie farbami , malowanie kredkami , zabawy z innymi dziecmi , naprawdę umie się zająć dziecmi . Polecam hotel i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu , rodziny z dziećmi nie zawiodą się
- Hubert S2025-08-06Wyjątkowy
Super hotel obsługa bez rozmowy wie czego Ci potrzeba jedzenie zasługuje na najwyższą ocenę ogół ie na wakacje rodzinne super pokój czysty klimatyzowany więc nie mam zastrzeżeń
- Kinga K2025-08-06Wyjątkowy
Przede wszystkim super jedzenie obsługa zasługuje na 5 szczerze brak średniego basenu ogólna ocena zasługuje na bardzo dobrą opinię więc polecamy jak na wakacje rodzinne
Aż 57 201
Klientów skorzystało z pomocy w ramach dodatkowego ubezpieczenia od nagłych zachorowań i wypadków
689 420 zł
tyle wyniósł koszt obsługi medycznej pokryty jednorazowo przez ubezpieczyciela
Aż 9002
w przypadku tylu rezerwacji Klienci otrzymali zwrot kosztów wakacji w ramach ubezpieczenia od rezygnacji
Większość Klientów
rozszerza ubezpieczenia o pakiet All Inclusive - rozszerzenie ochrony od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków o zdarzenia zaistniałe pod wpływem alkoholu
Dane Mondial Assistance
Sprawdź szczegóły wariantów ochrony »